Juniorka remizovala s Baníkem

neděle, 4. 9. 2011 12:50

Juniorka Slovácka se v 5. kole MSFL střetla na stadionu v Kunovicích s rezervním týmem Baníku Ostrava. Slovácko mělo po celou dobu utkání herní převahu, kterou korunovalo ve druhém poločase brankou Daníčka. Hostům se však podařilo vyrovnat. Slovácko se v závěru snažilo strhnout vedení na svou snahu, ale hosté náporu odolali.

Slovácko vstoupilo do utkání aktivně a od začátku bylo vidět, kdo bude určovat tempo dnešního utkání.

První větší šanci si Slovácko vypracovalo v 9. minutě, kdy Borusík našel Poliačka, ale jeho střela šla těsně vedle tyče hostující brány.

Ve 33. minutě se dostal k zakončení Tomáš Borusík, jehož projektil skončil na vrchní síti Andrejkovy svatyně.

Trest pro domácí mohl přijít těsně před koncem první půle. Baník podnikl rychlý brejk a do zakončení se dostal Vengřínek. Jeho tvrdou střelu k tyči však Heča zlikvidoval.

I druhá půle začala tlakem Slovácka, který vyústil ve vedoucí branku v 56. minutě. Borusík poslal míč do vápna, kde byl připravený Daníček a Slovácko vedlo 1:0.

Domácí mohli svůj náskok několikrát navýšit, ale místo toho o deset minut po vedoucí brance Slovácko inkasuje. Urban vyslal na Heču tvrdou střelu, která před domácím gólmanem skočila a skončila v síti, 1:1.

Slovácko se v závěru snažilo strhnout vedení na svou stranu, ale míč se jim do sítě dopravit nepodařilo.

1.FC Slovácko B – FC Baník Ostrava B 1:1 (0:0)