Juniorka remizovala s Brnem 2:2

pondělí, 06.08.2018 14:50

Juniorka Slovácka remizovala ve 3. kole Juniorské ligy se Zbrojovkou Brno 2:2. Hosté v zápase dvakrát vedli, ale Slovácko dokázalo pokaždé vyrovnat.

Brno si v prvním poločase vytvořilo více šancí a ve 26. minutě šlo do vedení, když se trefil Ladislav Krejčí. Slovácko však stihlo ještě do poločasové přestávky vyrovnat díky trefě Michala Kohúta.

I ve druhém poločase padly dvě branky. Nejprve Brnu vrátil vedení Zikl, ale v 85. minutě si míč v pokutovém území zpracoval Divíšek a přesnou ranou uzavřel účet utkání na konečných 2:2.

1.FC SLOVÁCKO – FC Zbrojovka Brno 2:2 (1:1)

Branky: 42. Kohút, 85. Divíšek – 27. Krejčí, 50. Zikl.

1.FC Slovácko: Nemrava – Janošek, Olšanský, Tkáč, Rezek, Machalík, Kohút, Hellebrand, Divíšek, Šimko, Zajíc.

FC Zbrojovka Brno: Halouska – Franco Antunes (46. Chyla), Blažík, Gáč, Nomilner (88. Moučka), Sedlák, Krejčí, Holman (66. Mach), Jambor (46. Hykš), Kroutil, Zikl.