Juniorka remizovala s Frýdkem-Místkem 1:1

pondělí, 8. 8. 2011 08:00

Juniorka Slovácka včera vstoupila do svého posledního ročníku v MSFL. Od příští sezóny bude totiž účastníkem soutěže juniorek profesionálních týmů.

Hned na úvod přijel na kunovickou Bělinku ambiciozní Frýdek-Místek. Začátek utkání patřil aktivním hostům, ale s postupem času Slovácko přebralo iniciativu a ve 37. minutě se ujalo vedení díky přesné trefě  Jana Lukáše, 1:0.

Slovácko mohlo do poločasu svůj náskok navýšit, když ve 42. minutě Svízela obešel hostujícího gólmana a poslal centr před bránu na Lukáše, před kterým však odvrátil míč jeden z hostujících obránců.

Ve druhém poločase se hostům podařilo po standartní situaci vyrovnat, když si po skrumáži vsítil vlastní branku Habanec, 1:1.

„V prvním poločase jsem byl s výkonem hráčů spokojený. Ve druhém už to bylo o něco horší. V úmorném vedru se hrál kvalitní fotbal a je škoda, že jsme v prvním poločase náskok nenavýšili, protože šance na to byly. Ve druhém poločase se hosté zvedli a zaslouženě vyrovnali,“ hodnotil utkání trenér Jan Palinek.