Juniorka remizovala s Libercem 2:2

neděle, 20. 5. 2018 14:53

První branka utkání přišlave 12. minutě kdy se po centru Pospíšila dostak míč volnému Rezkovi, který otevřel skóre utkání 1:0.

Po zbytek první půle mělo více na kopačkách míč Slovácko, ale moc do šancí se nedostávalo, až na konci prvního poločasu Vaďura mohl vstřelit druhou branku, ale brankář Franc byl proti.

Ve druhém poločase Vasiljev centroval do vápna a Vaďura sklepl míč pro Minxe a ten vystřelil k protější tyči, ale gólman Franc vytáhl skvělý zákrok. Přesně v 60. minutě po centru ze strany hlavičkoval Micovčák a balon se odrazil do břevna. Jako by to bylo varování pro domácí hráče, kteří i nadále nechali Liberec tvořit hru.

V 61. minutě v pokutovém území upadl po souboji Kazda a Slovan kopal pokutový kop, který bezpečně proměnil Erik Micovčák. Liberec šel do překvapivého vedení, když Gembický přihrál Matyáši Kazdovi v pokutovém území, který z kroku vystřelil, rána překvapila brankáře Daňka, který reagoval pozdě.

Nakonec se diváci dočkali spravedlivé remízy. V 85. minutě si mysleli hráči Liberce, že bude sudí Adámková pískat faul a přestali chvíli hrát, ale ta dala výhodu domácímu celku, což se modrobílým vyplatilo a Jakub Rezek prostřelil brankáře France.

1.FC Slovácko - FC Slovan Liberec 2:2 (1:0)

1.FC Slovácko: DaněkHofmann, Rezek, Tischler, Hellebrand (89. Čajka), Mareš (70. Hani), Pospíšil (70. Flasar), Vaďura, Minx, Šimko, Vasiljev.

FC Slovan Liberec: Franc – Sixta (82. Lábek), Doležal (87. Obročník), Vrabec, Micovčák, Baláž, Kazda, Dvořák, Michalec, Michal, Gembický.

Branky: 12. a 85. Rezek – 62. Micovčák (pen.), 70. Kazda.

neděle, 11. 11. 2018 15:28