Juniorka remizovala se Zlínem 3:3

neděle, 25. 2. 2018 17:26
Juniorka remizovala se Zlínem 3:3 (ilustrační foto)

I druhé utkání Juniorky Slovácka v jarní části soutěže skončilo remízou. Tentokrát se však promrzlí diváci na stadionu Širůch ve Starém Městě dočkali hned šesti branek. Krajské derby mezi Slováckem a Zlínem nakonec skončilo 3:3.

Slovácku vůbec nevyšel vstup do utkání a Zlín se po pár vteřinách dostal do vedení, když Kopilec využil chybu obrany Slovácka. Další dvě branky přišly ve 21. a 26. minutě, kdy se prosadil hostující Gettler, respektive Votava.

Slovácko snížili po půlhodině hry, kdy se míč ve vápně dostal k Šumulikoskému, který se nemýlil – 1:3.

Zatímco vstup do prvního poločasu mělo Slovácko hrozivý, tak druhá půle začala o poznání lépe a Filip Kubala již ve 48. minutě snížil na rozdíl jediné branky.  Slovácko bylo aktivnějším týmem a vytvářelo si šance. Na vyrovnání si však fanoušci museli počkat do 75. minuty, kdy se střelou z první prosadil David Machalík – 3:3.

Slovácko dokonce mohlo strhnout vedení na svou stranu, ale Rezkovo zakončení z malého vápna minulo zařízení, a tak se Slovácko rozešlo se Zlínem smírně 3:3.

I když Slovácko dokázalo utkání vyrovnat z 0:3 na 3:3, tak trenér Jiří Dekař po zápase spokojený nebyl. „Spokojenost s remízou být nemůže, protože jsme byli posíleni o hráče A-týmu, ale naše individuální chyby v prvním poločase dostaly Zlín na koně a poločas jsme prohráli 0:3,“

„Ve druhém poločase se naše hra zlepšila a vytvořili jsme si řadu šancí. Podařilo se nám sice vyrovnat na 3:3, ale mrzí mě, že se nám nepodařilo výsledek utkání otočit, protože šancí ve druhém poločase jsme na to měli dostatek,“ dodává Dekař.

Juniorka: 1.FC SLOVÁCKO – FC FASTAV Zlín 3:3 (0:3)

Branky: 30. Šumulikoski, 48. Kubala, 74. Machalík – 1. Kopilec, 21. Gettler, 26. Votava

1.FC Slovácko: Daněk, Hani (26. Tischler), Flasar (68. Mareš), Šimko, Machalík, Šumulikoski, Rezek, Kubala, Pospíšil, Hellebrand (68. Vaďura), Vasiljev

FC Fastav Zlín: Šiška – Kopilec (63. Červenka), Košák, A. Tkadlec, Votava (90. R. Tkadlec), Nečas, Zahradník, Gettler (85. Matyáš), Venený, Mlýnek, Bychovskij (55. Novák)