Juniorka remizovala ve Zlíně 2:2

pondělí, 15. 8. 2011 09:45

Juniorka Slovácka vyválčila ve druhém kole MSFL bod v krajském derby se Zlínem, když na jeho půdě Slovácko remizovalo 2:2.

Domácí vstoupili do utkání aktivně a vytvořili si i několik šancí, které ve 33. minutě vyústili ve vedoucí brankou, když se prosadil Kocián.

Chvíli na to mohlo Slovácko vyrovnat, když se po skrumáži v pokutovém území dostal do zakončená Franta, ale jeho střela těsně minula svůj cíl.

Naopak domácí svou další brankovou příležitost proměnili, když si s přihrávkou, zřejmě do postavení mimo hru, poradil Lukáš Holík, který střelou mezi nohy zvýšil na 2:0.

Slovácko se dočkalo snížení ve druhém poločase, a to konkrétně v 74. minutě, kdy se střelou z dvaceti metrů prezentoval Lukáš Franta. Jeho pokus zapadl do šibenice domácí branky, 2:1.

Slovácko branka povzbudila a hnalo se za vyrovnáním. To přišlo v 85. minutě, když se k přímému kopu postavil Tomáš Borusík a střelou přesně k tyči vyrovnal na konečných 2:2.

Slovácko v závěru dohrávalo v deseti, když byl vyloučen obránce Malý.

„První poločas byl jednoznačně v režii domácích, kteří nás nepustili do žádné šance. Přehrávali nás a byli ve všech činnostech lepší než my. Ve druhém poločase se naše hra zlepšila a v závěru jsme vyrovnali na 2:2. Rozhodně je to pro nás zisk bodu,“ řekl k zápasu trenér Jan palinek.

Branky FCS: 74. Franta, 85. Borusík

Slovácko:Matalyha - Malý, Chytil (83. Bančák), Mikulica, Franta, Borusík, Stráník (60. Habanec), Lukáš, Svízela (46. Ohnutek), Kolínek, Čtvrtníček