Juniorka rozstřílela Olomouc 5:0

neděle, 11. 3. 2018 15:32

Slovácko porazilo ve 20. kole juniorské ligy tým Olomouce 5:0 a tým trenéra Dekaře tak svého soupeře porazil potřetí v sezoně.

Slovácko od prvních minut kontrolovalo utkání a svého soupeře nepouštělo do žádných šancí. Skóre utkání otevřel Hellebrand již ve 3. minutě a další šance následovaly.

Skóre se do poločasu měnilo ještě třikrát a to v poslední pětiminutovce. Nejprve ve 40. minutě proměnil pokutový kop Kubala a o tři minuty později přidal další branku Slovácka Havlík. Před odchodem do šaten se prosadil ještě Rezek.

Slovácko drželo aktivitu na svých kopačkách i ve druhém poločase, nicméně branky se fanoušci dočkali pouze jedné a to v 69. minutě, kdy se trefil podruhé v zápase Filip Kubala.

Jun. 1.FC Slovácko – SK Sigma Olomouc 5:0 (4:0)

Branky: 40. (pen.) a 69. Kubala, 3. Hellebrand, 43. Havlík, 44. Rezek

1.FC Slovácko: Trmal – Krejčí, Hofmann, Machalík, Rezek (74. Pospíšil), Tischler, Hellebrand (76. Minx), Kubala (74. Vaďura), Mareš, Havlík, Vasiljev.

SK Sigma Olomouc: Hruška – Galus, Kodeš, Kotouč, Nízký (71. Cekuras), Malacka (46. Matoušek), Kubáč, Grečmal (57. Štencel), Vybíral, Kamas (63. Čech), Raab.