Juniorka rozstřílela Teplice 5:1

pondělí, 25. 3. 2013 18:08

Juniorka Slovácka hostila ve 23. kole soutěže Teplice. I když Slovácko v zápase prohrávalo 0:1, tak nakonec se svěřenci Vladimíra Michala radovali z vysokého vítězství 5:1.

Od první minuty to byli hráči Slovácka, kteří určovali tempo utkání, ale byli to hosté, kteří z první šance udeřili po rohovém kopu, kdy obrana Slovácka nepokryla Kopase, který prostřelil Heču, 0:1.

Hosté se však z vedení neradovali dlouho a po zmatcích ve vlastním pokutovém území vyrovnal Marek Havlík, 1:1.

Hráči Slovácka ještě do poločasu výsledek utkání otočili. Ve 43. minutě se po zkrumáži v pokutovém území Teplic dostal míč k Hálovi, který jej poslal do sítě, 2:1.

Ve druhém poločase Slovácko dominovalo a v 50. minutě se po rohovém kopu dostal míč k Marianu Kovářovi, který obešel protihráče a prostřelil Lipše potřetí.

V 72. minutě přišla další branka. Střídající haša poslal míč přesně na Michala Trávníka, který krásnou střelou zvýšil na 4:1.

Poslední branka zápasu přišla v 79. minutě. Kdy se míč dostal ke Kubáňovi, který přesnou střelou uzavřel skóre utkání.

1.FC Slovácko (jun.) - FK Teplice (jun.) 5:1 (2:1)
Branky: 22. Havlík, 43. Hála, 50. Kovář, 72. Trávník, 79. Kubáň – 21. Kopas

1.FC Slovácko: Heča – Kubáň, Kordula, Malý, Franta, Trávník, Hála (81. Ondica), Havlík (73. Jeleček), Kovář, Lukáš (66. Haša), Břečka

FK Teplice: Lipš – Polák, Filip, Bubeníček, Kodeš (77. Altman), Hlaváček, Vošmik (59. Špírek), Šalda, Kulhánek (69. Soukup), Kopas, Shkreta (59. Kukačka)