Juniorka si poradila s Jabloncem

pondělí, 12. 8. 2013 19:40

Juniorka Slovácka v 5. kole juniorské ligy zdolala na stadionu v Kunovicích Jablonec nad Nisou 1:0 díky trefě Dana Fojtáška z 18. minuty.

Slovácko od první minuty kontrolovalo hru a nepouštělo hosty do nebezpečnějších akcí.

Jediná branka utkání se zrodila v 18. minutě, když Petr Reinberk z levé strany centroval do pokutového území, kde byl volný Fojtášek, který sice napoprvé míč netrefil ideálně, ale ten se k němu odrazil od dobíhajícího obránce a napodruhé se hráč Slovácka již nemýlil, 1:0.

Slovácko i nadále útočilo a ve 27. minutě mohl skóre navýšit Groulík, ale jeho lob gólman Jablonce lapil.

Ve druhém poločase mělo Slovácko další šance, ale jak Jeleček, Mezlík, tak i Havlík mířili těsně vedle.

V závěru se hosté snažili o vyrovnání a při rohovém kopu v nastaveném čase útočili i s gólmanem, ale Slovácko si výsledek pohlídalo a zaslouženě zvítězilo.

1. FC Slovácko – FK Baumit Jablonec 1:0 (1:0)
Branky: 18. Fojtášek

1.FC Slovácko: Heča – Malý, Groulík (76. Kübl), Reinberk, Křivánek, Machač, Bartoš, Jeleček (89. Trajtel), Havlík, Fojtášek, Mezlík

FK Baumit Jablonec: Šebek – Landovský, Koštíř, Drozd (46. Karásek), Jurča, Ledecký, Rozkovec (46. Gebert), Štemberk, Sedláček, Vodička, Skwarczek