Juniorka si z Brna veze bod za remízu 0:0

sobota, 31. 3. 2012 17:04

Juniorka Slovácka ve druhém jarním zápase remizovala na půdě Brna 0:0. Po výhře nad Zlínem si tak hráči Slovácka připsali do tabulky již čtyři body.

Oba celky vstoupily do zápasu aktivně, ale k pořádnému zakončení se v prvním poločase  dostávali oba týmy jen sporadicky.

První střela na branku přišla v 16. minutě, ale gólman Matalyha byl připraven a střelu zneškodnil.

Zajímavou šanci měl ve 22. minutě po rohovém kopu Kovář, ale jeho hlavička skončila jen těsně vedle domácí svatyně.

Ve druhém poločase bylo aktivnější Slovácko, ale největší příležitost utkání přišla až v 85. minutě, kdy se z hranice pokutového území dostal k zakončení Valenta, jehož střela orazítkovala brankovou konstrukci Brma.

Hráči Brna si ve druhém poločase brankovou příležitost prakticky nevytvořili, a tak si Slovácko odvezlo z moravské metropole cenný bod.

FC Zbrojovka Brno (jun.): Veselý - Varaďa (67. Lapeš), Vávra (81. Farmačka), Přerovský, Stehlík, Kršák, Jukl, Matyska, Huška (K), Janoščin, Buchta R.

1. FC Slovácko (jun.): Matalyha - Ondica, Malý, Mikulica, Borusík (83. Bančák), Jeleček, Valenta, Kovář, Volešák, Kolínek (K), Nečas.