Juniorka Slovácka deklasovala Spartu 5:0

pondělí, 13. 8. 2012 19:38
Marián Kovář prochází pokutovým územím Sparty a otevírá skóre utkání

Juniorka Slovácka ve 3. kole zdolala Pražskou Spartu vysoko 5:0 a pomstila tak své spoluhráče z prvního týmu, kteří včera stejném soupeři podlehli.

Slovácko bylo od první minuty aktivnějším týmem na hřišti a udávalo tempo zápasu. První příležitost na sebe nenechala dlouho čekat. Již ve 2. minutě se mohl hlavou prosadit Křivánek, kterého našel centr z kopačky Michala Trávníka, ale obránce Slovácka skórovat nedokázal.

Další příležitosti si vypracoval Marián Kovář, který dělal obraně Sparty velké problémy, a byl to právě on, kdo ve 35. minutě otevřel skóre utkání, po kombinační akci, tvrdou střelou pod břevno, 1:0.

I ve druhém poločase Slovácko dirigovalo dění na hřišti. Obrana Sparty v čele s gólmanem Kotěrou.

Změna skóre tak přišla až v 71. minutě. Lukáš Nečas vyslal míč za obranu, kam si naběhl Milan Kerbr a střelou k tyči zvýšil na 2:0 pro Slovácko.

O šest minut později viděli diváci na kunovické Bělince další branku v síti Sparty. Roman Haša si naběhl na pas Hofmanna a poslal míč do vápna, kde stál nikým nehlídaný Kerbr, který hlavou vsítil svou druhou branku utkání, 3:0.

V 84. minutě to již bylo o čtyři branky. Nečas pronikl po levé straně a svým přesným centrem našel Hlavu Romana Haši, který se nemýlil, 4:0.

Poslední branka utkání přišla v 88. minutě znovu z kopačky Romana Haši, který přeloboval hostujícího gólmana a stanovil tak výsledek utkání na konečných 5:0 pro Slovácko.

1.FC Slovácko (jun.) - AC Sparta Praha (jun.) 5:0 (1:0)
Branky: 35. Kovář, 71. Kerbr, 77. Kerbr, 84. Haša, 88. Haša

1.FC Slovácko: Urbánek - Malý, Mezlík, Křivánek, Hofmann - Kuzma, Trávník, Foltýn, Kerbr - Haša, Kovář

AC Sparta Praha: Kotěra - Tomášek, Hronek, Machač, Golovko, Reiter, Kučera, Karafiát, Ledecký, Čermák, Nový