Juniorka Slovácka podlehla Táborsku 0:3

úterý, 24. 9. 2013 09:12

Juniorka Slovácka nestačila v domácím zápase na Táborsko a podlehla mu díky hattricku Jan Stoszeka 0:3.

Od první minuty se na kunovické Bělince hrálo opatrné utkání a hráči vzájemně čekali na chybu soupeře.

Slovácko si vytvořilo první gólovou šanci v 8. minutě, kdy se ve vápně dostal k zakončení Štünhubel, ale jeho křižná střela minula levou tyč.

A tak přišlo vedení hostujícího týmu, když se ve 21. minutě poprvé prosadil Stoszek, který vystihl rozehrávku domácích a uklidil míč přesně k tyči, 0:1.

Ve druhém poločase Slovácko opět dvakrát inkasuje. Nejprve se v 52. minutě prosadil Stoszek hlavou po centru Lukáše Horvátha a o deset minut později ten samý hráč prostřelil Fryštáka potřetí.

Slovácko se sice snažilo s výsledkem něco udělat, ale hostující tým je v ofenzivě do ničeho nepustil, a tak Táborsko zaslouženě zvítězilo 3:0.

1.FC Slovácko (jun.) - FC MAS Táborsko 0:3 (0:1)
Branky: 21. Stoszek, 52. Stoszek, 62. Stoszek

1.FC Slovácko: Fryšták – Malý (46. Bartoš), Groulík, Kozubík, Chynoradský (71. Síleš), Machač, Michna (46. Petrucha), Prajza (46. Rusňák), Fojtášek (76. Minář), Trajtel, Štünhubel

pátek, 20. 7. 2018 10:49