Juniorka Slovácka porazila Liberec 1:0

pondělí, 08.04.2019 14:17

Slovácko ve svém druhém zápase nadstavbové části Juniorské ligy porazilo Liberecký Slovan 1:0. O třech bodech pro Slovácko rozhodl Haris Harba svou brankou ze 31. minuty.

Slovácko bylo v prvním poločase aktivnější a odměna v podobě vedoucí branky přišla díky důrazu Harby, který překonal Hasalíka.

Ve druhém poločase to naopak byli hostující hráči, kteří byli aktivnější, ale díky pozorné obraně se nakonec z vítězství radovali svěřenci Pavla Němčického.

1.FC SLOVÁCKO – FC SLOVAN LIBEREC 1:0

Branky: 31. Harba

1.FC Slovácko: Daněk – Janošek, Jamný, Krejčí, Miklík, Umeh, Řehola (80. Šenkeřík), Rezek, Krejčík (67. Janša), Harba, Olšanský (C).

FC Slovan Liberec: Hasalík – Köstl, Knejzlík, Baláž, Petr (57. Vrabec), Micovčák, Kazda (67. Michal), Yu, Dvořák (C), Lehoczki, Gembický.