Juniorka Slovácka porazila Třinec 4:2

neděle, 11. 11. 2018 13:58

Juniorka Slovácka si upevnila první místo v juniorské lize, když v domácím prostředí Slovácko dokázalo otočit vývoj utkání s Třincem, když vyhrálo 4:2.

Slovácko v utkání s Třincem po devíti minutách prohrávalo, když platilo staré známé nedáš – dostaneš a Hejný v samostatném úniku prostřelil gólmana Daňka

Slovácko v dalších minutách ovládalo hru a vyrovnání přišlo ve 20. minutě. Parádní střelu z přímého kopu předvedl Dominik Janošek, který střelou do levé šibenice protáhl brankáře Bártu, ten vytěsnil míč na tyč. K dorážce se pak dostal osamocený domácí kapitán Pavel Tkáč a z bezprostřední blízkosti vyrovnal.

Ve 32. minutě se Slovácku podařilo vývoj utkání otočit. Dominik Janošek po kombinaci ve vápně zakončoval míč po jeho střele zastavila až síť.

Další branka přišla bezprostředně po startu druhého poločasu. Filip Krejčík se dobře zorientoval ve vápně soupeře a po vyraženém míči zvyšuje na 3:1 střelou do prázdné brány.

Hostům se sice v 73. minutě podařilo z pokutového kopu snížit na rozdíl jediné branky, ale o další dvě minuty později se prosadil Jakub Rezek a určil tak konečný stav 4:2.

Jun. liga: 1.FC SLOVÁCKO – FK TŘINEC 4:2 (2:1)

Branky: 21. Tkáč, 32. Janošek, 46. Krejčík, 76. Rezek – 9. a 74. (pen.) Hejný.

1.FC Slovácko: Daněk – Janošek, Olšanský (77. Janík), Tkáč, Miklík (63. Jamný), Obdržálek, Rezek, Divíšek, Šimko, Krejčík (70. Švrček), Kubala.

FK Fotbal Třinec: Bárta – Chloň, Konečný (67. Lanc), Reintam, Potůček, Cieslar J., Niemczyk (56. Witoszek), Hejný, Zahaluk (56. Cieslar V.), Joukl, Cienciala (65. Nieslanik).