Juniorka Slovácka prohrála v Liberci 3:2

pondělí, 19. 11. 2012 19:02

Juniorka dnes v posledním zápase podzimní části Juniorské ligy prohrála na půdě Liberce 3:2.

Již ve 2. minutě Slovácko prohrávalo, když neuhlídalo Drobílka, který využil přihrávky a poslal Slovan do vedení.

Liberec byl v prvním poločase lepším týmem, ale do poločasu se již skóre utkání nezměnilo.

Ovšem ani druhý poločas nezačal pro Slovácko zrovna šťastně a ve 49. minutě vedli domácí 2:0, když se prosadil Isaac – 2:0.

Když o dvě minuty později proměnil pokutový kop domácí Daniel, vypadalo to na jednoznačnou záležitost. Slovácko se však nevzdalo a v 60. minutě se hlavou prosadil Roman Haša.

Drama bylo na světě v 73. minutě, kdy Slovácko zahrávalo pokutový kop a Roman Haša svou dvanáctou brankou v sezoně snížil na rozdíl jediné branky.

Snaha mladíků Slovácka však k vyrovnání nevedla a tak se slovácká juniorka rozloučila s podzimem těsnou porážkou.

FC Slovan Liberec (jun.) - 1.FC Slovácko (jun.) 3:2

Branky: 2. Drobílek, 49. Isaac, 51. Daniel (pen.) - 60. Haša, 73. Haša (pen.)
FC Slovan Liberec: Zoul - Patka, Karamatič, Isaac, Kmoníček (65. Černý), Soběslav, Drobílek (90. Leibl), Daniel, Jánošík (46. Beníšek), Dydowicz (65. Lukes), Coufal. Trenér: Jiří Chytrý.

1. FC Slovácko: Chvojka - Mikulica, Borusík, Stráník, Bartoš (89. Matalyha), Haša, Prajza (56. Malý), Zelinka (46. Ondica), Ohnutek, Křivánek, Jeleček. Trenér: Stanislav Vajčner.