Juniorka Slovácka veze tři body ze Zlína

pondělí, 4. 3. 2019 13:34

Slovácko v Juniorské lize v derby se Zlínem napodobilo A-mužstvo a radovalo se z výhry 1:0 na půdě Zlína. O osudu utkání rozhodla 29. minuta utkání, kdy se prosadil Franič.

Slovácko bylo v prvním poločase aktivnějším týmem a výsledkem byla vedoucí branka ze 29. minuty, kdy si na rohový kop nejvýše vyskočil obránce Domagoj Franič, který poslal Slovácko do vedení.

Ve druhém poločase mohlo Slovácko své vedení navýšit, ale pokutový kop Patrika Hellebranda domácí gólman vystihl.

Následně se mohly prosadit oba týmy, ale ani na jedné straně se již skóre neměnilo, a tak Slovácko v derby zvítězilo na půdě Zlína 1:0.

FC Fastav Zlín - 1.FC Slovácko 0:1
Branka: 29. Franič

FC Fastav Zlín: Šiška – Červenka (67. Pafka), Nečas, A. Tkadlec, Sklenář, M. Mlýnek (73. Váňa), Železník (46. V. Mlýnek), Zahradník, R. Tkadlec (77. Kopilec), Venený, Slaměna (60. Kolář).

1.FC Slovácko: Nemrava – Olšanský, Jamný, Krejčí, Franič, Rezek, Janša (78. Řehola), Šenkeřík (57. Miklík, Hellebrand, Krejčík, Obdržálek.

pondělí, 20. 5. 2019 19:34