Juniorka Slovácka vyhrála na Vysočině

pondělí, 18. 3. 2019 14:58

Juniorka Slovácka ovládla moravskou část základní skupiny Juniorské ligy s náskokem čtyř bodů před Sigmou Olomouc. V posledním kole Slovácko zvítězilo na půdě Jihlavy 3:2.

Slovácku se vydařil vstup do zápasu a po čtvrthodině hry vedlo 2:0. Nejprve se v 9. minutě prosadil Martin Řehola a v 15. minutě zvyšoval vedení Slovácka Haris Harba.

Domácí hráči dokázali ve 22. minutě snížit, když Nemravu překonal Lamin Jawo. Vysočina po hodině hry vyrovnal na 2:2 opět Jawo a domácí mohli dokonce vývoj utkání otočit, ale bylo to nakonec Slovácko, které bralo všechny tři body.

V poslední minutě utkání domácí zahrávali malou domů tak nešťastně, že Filip Vedral poslal míč hlavou až do sítě bezmocného gólmana Vysočiny. Slovácko tak zakončilo základní část soutěže výhrou 3:2.

FC Vysočina Jihlava – 1.FC Slovácko 2:3 (1:2)

Branky: 22. Jawo, 59. Jawo – 9. Řehola, 15. Harba, 90. Vedral

FC Vysočina Jihlava: Dutka – Jawo, Pavlík (48.Karmazín), Šefčík, Mašič, Šteffl (46.Smejkal), Klobása (86.Urbánek), Vedral, Šlein, Svatík, Řezáč (65.Časta)

1.FC Slovácko: Nemrava – Olšanský, Jamný, Krejčí (46. Jaich), Miklík, Umeh (46.Kaňovský), Řehola (74.Novotný), Krejčík, Obdržálek, Harba (33.Janša), Obradov