Juniorka Slovácka zdolala Jablonec 3:1

pondělí, 1. 10. 2012 17:55

Juniorka Slovácka přivítala v 10. kole juniorské ligy tým Jablonce. Slovácko se nakonec radovalo, po dvou brankách Lukáše a Kuzmy 3:1.

První branka utkání na sebe nenechala dlouho čekat. Slovácko zahrávalo v 6. minutě rohový kop. Do vzduchu se pověsil Marek Kuzma a hlavou otevřel skóre utkání.

Jablonec vyrovnal ve 13. minutě, když se po centru z levé strany prosadil Just, 1:1.

Slovácko šlo znovu do vedení ve 43. minutě. Jan Lukáš dostal přihrávku do vápna a střelou na vzdálenější tyč překonal hostujícího gólmana.

Ve druhém poločase si oba celky vytvořily zajímavé brankové příležitosti, ale skóre se měnilo až v 87. minutě.

Marián Kovář obešel několik hráčů a poslal ideální přihrávku za obranu na Lukáše, který druhou brankou stanovil konečné skóre 3:1 pro Slovácko.

1.FC Slovácko (jun.) - Jablonec (jun.) 3:1 (2:1)