Juniorka: Slovácko padlo v Jablonci

pondělí, 22. 4. 2013 20:42

Juniorka Slovácka prohrála ve 27. kole juniorské ligy na půdě Jablonce 1:3.

Již ve třetí minutě domácí nastřelili břevno, když z hranice dvaceti metrů napřáhl Landovský. Chvíli na to zakončoval na druhé straně Nestorovsky, který v těžké pozici mířil nad.

První změna skóre přišla v 19. minutě. Radim Jurča si naběhl na rohový kop a střelou z hranice malého vápna rozvlnil síť za gólmanem kohoutkem, 1:0.

Jablonec byl aktivnější a do poločasu přidal druhou branku. S první střelou si gólman Kohoutek ještě poradil, ale na dorážku Crnkiče již byl krátký, 2:0.

Slovácku nevyšel začátek do druhého poločasu a již v 49. minutě vedl Jablonec o tři branky, když střídajícího Vejmolu prostřelil Radim Jurča, 3:0.

V 57. minutě na sebe poprvé upozornil čerstvý útočník Jan Lukáš, kterého však skvěle vychytal domácí gólman.

V 76. minutě se do zakončení dostal i Bartoš, ale jeho střela doprostřed brány gólmanovi Fendrichovi příliš vrásek neudělala.

Slovácko se přeci jen dočkalo čestného úspěchu v 84. minutě, kdy Ondica našel Lukáše, který střelou k tyči stanovil konečné skóre utkání 3:1.

FK Baumit Jablonec – 1. FC Slovácko 3:1 (2:0)