Juniorka: Slovácko vyhrálo na půdě Táborska

pondělí, 18. 3. 2013 18:26

Slovácko poprvé zahrozilo ve 25. minutě, kdy nejprve zazvonilo břevno domácí branky a o chvíli později pálil těsně vedle Tomáš Košút.

S přibývajícími minutami aktivita Slovácka ještě více gradovala a těsně před poločasem. Ve 40. minutě Bartoš překonal dokonce domácího gólmana, ale jeden z domácích obránců míč vykopl z brankové čáry.

O tři minuty později si na přihrávku Bartoše nabíhal Hála, který by zakončoval do prázdné branky, ale domácí obránci míč zblokovali.

Chvíli na to zakončoval z hranice vápna opět Košút, ale stejně jako v prvním případě minul.

Na začátku druhé půle se Slovácko dočkalo. Marián Kovář se dostal za domácí obranu a tvrdou střelou pod břevno otevřel skóre utkání, 0:1.

I následující minuty patřili Kovářovi, který v dobré šanci nedal. Druhé branky se však přeci jen dočkal, když si v 67. minutě naběhl na rohový kop a poslal míč do šibenice, 0:2

Slovácko komplikace nedovolilo a odvezlo si na Moravu všechny tři body.

FC MAS Táborsko - 1.FC Slovácko 0:2 (0:0)

FC MAS Táborsko: Varyš – Král (61. Kukučka), Holub, Kluzák, Hric, Vukadinovič, Prášek (72. Kutner), Sazma, Turek, Čivič (72. Stuchlík), Pavličko.

1.FC Slovácko: Heča – Daníček, Malý, Jeleček (82. Havlík), Bartoš, Hála, Prajza (69. Ondica), Kovář, Lukáš (76. Haša), Košút (67. Kolínek), Břečka.

sobota, 8. 12. 2018 18:03