Juniorka v Kunovicích prohrála s Třincem

neděle, 12. 4. 2015 17:42

Náš juniorský tým v nedělním zápase podlehl doma Třinci 0:1, když jedinou branku utkání vstřelil až čtvrthodinu před koncem z penalty hostující David Martynek. Slovácko zůstává na čtrnáctém místě tabulky a už za čtyři dny se představí v dalším zápase ve Znojmě.

První poločas nabídl hru nahoru dolů s šancemi na obou stranách. Největší šanci Třince měl ve třicáté minutě Martynek, ale míč poslal nad. Za Slovácko po něm mohl skórovat ze standardky Holek, když trefil tyč a před přestávkou minul branku z dobré pozice Pilka. Ve druhém poločase trefil Gavlák tyč, v 76. minutě byl ale ve vápně faulován Petrucha a David Martynek penaltu bez potíží proměnil. Třinec si díky němu odvezl těsnou výhru 1:0.

1. FC Slovácko – FK Fotbal Třinec 0:1 (0:0)

Branky: 76. Martynek (pen.)

1. FC Slovácko: Kohoutek – Palička, Pilka, Petrucha, Jeleček, Machač (79. Vaďura), Holek (46. Michna), Groulík, Tesař, Rusňák, Fojtašek.

Lavička: Červinka – Michna, Vaďura.

středa, 10. 10. 2018 20:50