Juniorka v Plzni nebodovala

úterý, 15. 10. 2013 10:35

Juniorka Slovácka v 15. kole Juniorské ligy prohrála na půdě Plzně 2:0, když o osudu utkání rozhodly dvě branky domácích v první dvacetiminutovce druhé půle.

Plzeň byla v zápase aktivnějším celkem, ale dlouho diváci na vážnější šanci pouze čekali. Slovácko se sice s postupem času osmělovalo, ale hráčům chyběla přesnost v koncovce, a nebo jejich pokusy zlikvidoval domácí gólman.

Domácí šli do vedení ve druhém poločase, konkrétně v 51. minutě, kdy Hradecký zužitkoval ideální přihrávku před branku a prostřelil Fryštáka, 1:0.

Definitivě o osudu utkání rozhodla 63. minuta, kdy se po rohovém kopu prosadil střelou z pětadvaceti metrů Veselinovič.

„První poločas jsme odehráli solidně, ale ve druhém jsme se nedokázali vyrovnat s důrazem a agresivitou domácích, kteří zužitkovali naše chyby a po zásluze zvítězili“ hodnotil utkání trenér Vladimír Michal.