Juniorka veze tři body z Jablonce

úterý, 4. 3. 2014 08:30

Slovácko začalo v Jablonci aktivně a již ve 4. minutě vyskočil ve vápně nejvýše Vlastimil Daníček, který orazítkoval břevno domácí brány. Další šanci měl ve 12. minutě Fojtášek, který však svůj únik nezakončil přesně.

Největší šanci domácích v prvním poločase měl Ledecký, kterého však vychytal gólman Hodan.

Po půl hodině hry se měnilo skóre utkání poprvé. Dan Fojtášek si naběhl za domácí obranu a přesnou střelou poslal Slovácko do vedení.

Jablonci se podařilo vyrovnat po změně stran díky trefě Pázlera, který v 57. minutě technicky zakončil akci Jablonce.

Z vyrovnání se však domácí neradovali dlouho a o devět minuty později vrátil vedení na stranu Slovácka Fojtášek, jehož střela zpoza šestnáctky skončila za zády domácího gólmana.

V závěru se domácí hráči snažili vyrovnat, ale Slovácko výhru 2:1 ubránilo a nezaváhalo tak ani ve druhém jarním zápase.

FK Jablonec (jun.) - 1.FC Slovácko (jun.) 1:2 (0:1)
Branky: 57. Pázler – 31. a 66. Fojtášek.

FK Baumit Jablonec: Šebek – Ledecký, Jablonský, Štemberk, Karásek, Vodička (82. Mihálik), Pázler, Gebert, Skwarczek (86. Tichý), Moulis (73. Sedláček), Štochl.

1.FC Slovácko: Hodan – Daníček, Prajza, Bartoš, Hanák (64. Groulík), Ťok (84. Pilka), Janečka (90. Chynoradský), Trajtel, Fojtášek, Břečka, Trousil.