Juniorka veze tři body z Třince

neděle, 10. 9. 2017 18:20

Juniorka Slovácka zajížděla do Třince po dvou remízách a tentokrát si odvezla tři body. Slovácko tak po šesti kolech drží první příčku tabulky moravské části.

FK Fotbal Třinec – 1.FC Slovácko 1:2 (0:1)

Již ve 13. minutě šli svěřenci trenéra Pavla Němčického do vedení, když se zpoza šestnáctky trefil přesně k tyči Kanghyun Yu – 0:1.

O chvíli později mohlo Slovácko náskok navýšit, když se z pravé strany dostal k zakončení Tischler, ale jeho ránu domácí gólman zneškodnil.

Úvodní minuty druhého poločasu přinesly pro Slovácko navýšení skóre, když nejprve zakončoval Juroška, jehož střelu domácí gólman vyrazil a Filip Kubala uklidil míč do sítě – 0:2.

Domácí Třinec však o tři minuty později snížil z pokutového kopu na rozdíl jediné branky,  ale Slovácko drama nepřipustilo a v klidu si vedení po zbytek zápasu pohlídalo.

Branky: 51. Hošek (pen.) – 13. Yu, 48. Kubala

FK Fotbal Třinec: Adamuška – Chloň (67. Šarudi), Velner, Lanc, Masař – Samiec, Cieslar J. – Zahaluk (60. Markiefka), Celba, Lasota (77. Kvapil) – Hošek.

1.FC Slovácko: Trmal – Juroška, Tkáč, Břečka, Chýla – Hellebrand, Tischler – Pospíšil, Yu, Minx (75. Hani) – Kubala.