Juniorka veze tři body z Velkého Meziříčí

čtvrtek, 5. 9. 2019 08:19

Velmi cenného vítězství dosáhli včera naši junioři na půdě Velkého Meziříčí. Tým z Vysočiny měl před utkáním o bod víc než záloha Slovácka a tak na juniorku nečekalo nic lehkého.

Úvod utkání se však vydařil Slovácku, když již v 6.minutě otevřel skóre Krejčík – 0:1. Domácí se samozřejmě snažili o vyrovnání popř. otočení výsledku, ale hostující defenziva podporovaná výborným Porcalem v bráně odolávala.
Ve druhé půli se tlak domácích ještě vystupňoval a Slovácko se zaměřilo na pozornou obranu s brejky do otevřené obrany domácích. Po několika šancích na obou stranách ukazatel skóre ukazoval stále pouze jednu branku a to v síti Velkého Meziříčí a tento stav vydržel až do závěrečného hvizdu. Naděje Slovácka si tak vybojovaly tři body za jednobrankové vítězství.

FC Velké Meziříčí – 1.FC Slovácko „B“ 0:1 (0:1)

Branka: 6. Krejčík
Sestavy:
Velké Meziříčí: Kruba – Bouček, Řezáč (73.Crkal), Krejčí (64.Kotoun), Šimáček (58.Simr) – Kriegsmann, Komínek, Šuta, Mezlík – Dufek (62.Pavlík), Plichta.
Trenér: Smejkal
1.FC Slovácko: Porcal – Olšanský, Miklík, Řihák, Jamný – Baran, Krejčík, Pek (73.Leskovjan) – Hladký, Janša (62.Řehola), Pernica.
Trenér: Němčický.

K dalšímu utkání zajíždí záloha v sobotu do Frýdku-Místku. Utkání začíná v 16h.