Juniorka veze výhru 5:0 z Karviné

úterý, 28. 8. 2018 16:58

Juniorka Slovácka zvítězila na půdě Karviné 5:0. Hattrickem se blýskl Filip Kubala a dvě branky přidal Jakub Rezek.

První branka utkání přišla ve 37. minutě, kdy se k vyraženém míči dostal Filip Kubala, který prostřelil Ciupaka. Karviná mohla vyrovnat v samotném závěru prvního poločasu, ale Nemravu zachránilo břevno.

Ve druhém poločase přidalo Slovácko další čtyři branky.  Nejprve v 65. minutě uklidil míč do sítě hlavou znovu Kubala, aby o pět minut později završil hattrick střelou z pokutového území.

Slovácko znovu slavilo za dalších pět minut, tedy v 75. minutě, kdy z pravé strany zakončoval Jakub Rezek. Stejný hráč uzavřel i skóre zápasu, když v poslední minutě prostřelil Ciupaka z hranice pokutového území.

MFK Karviná – 1.FC Slovácko 0:5 (0:1)

Branky: 37. Kubala, 65. Kubala, 70. Kubala, 75. Rezek, 90. Rezek

MFK Karviná: Ciupa (C) – Egri, Fokaidis, Gros, Hujo, Motyčka, Sembol (82. Kobza), Streit (41. Hruška), Wala, Weber (64. Noga), Buzek

1.FC Slovácko: Nemrava – Olšanský, Miklík (73. Řihák), Machalík, Rezek, P. Hellebrand, Kohút, Divíšek, Kubala, Šimko (C), Obdržálek (65. Hajnoš)