Juniorka vyhrála na HFK

neděle, 28. 8. 2011 12:36

Velmi cennou výhru si přivezla juniorka Slovácka z Olomouce, kde zdolala místní HFK 2:1. Favorit celé soutěže se sice dostal ve 28. minutě do vedění díky trefě odchovance Slovácka, Ondřeje Čtvrtníčka, ale Slovácko dokázalo do poločasu vyrovnat a těsně před koncem zajistil tři body pro Slovácko Josef Čtvrtníček.

Úvod do zápasu vyšel lépe domácím, kteří se dočkali vedoucí branky ve 28. minutě a byla to trefa parádní. Ondřej Čtvrtníček dostal dlouhý míč na šestnáctku odkud vystřelil a nedal Hečovi nejmenší šanci.

Domácí mohli přidat druhou branku, ale ve 30. minutě nastřelili tyč, aby takřka z protiútoku přestřelil v dobré příležitosti Josef Čtvrtníček.

Ve 43. minutě se Slovácku podařilo vyrovnat, když domácí chybovali ve středu pole a Jan Lukáš chytře překonal domácího gólmana a vyrovnal tak na 1:1.

Ve druhém poločase padla branka až v samotném závěru. V86. minutě domácí obránci chybovali a Josef Čtvrtníček postupoval sám na gólmana, kterému udělal kličku a zakončoval do prázdné brány. Slovácko si tak z Hané odvezlo všechny tři body za výhru 2:1.

HFK Olomouc – 1.FC Slovácko 1:2 (1:1)