Juniorka vyhrála v Mladé Boleslavi 3:1

neděle, 22. 4. 2018 15:57

Dvě branky útočníka Sikharulidze pojistily Slovácku tři body na půdě Mladé Boleslavi.

Slovácko bylo od úvodních minut aktivnější a ve 20. minutě se po centru z levé strany prosadil právě gruzínský útočník v barvách FCS.

Ještě do poločasu Slovácko své vedení znásobilo, když se k přímému kopu postavil Dominik Janošek a přesnou střelou do šibenice překonal gólmana Vejmolu podruhé.

Ve druhém poločase měli domácí několik šancí na vstřelení branky, ale obrana Slovácka odolala a v 75. minutě se prosadil opět Sikharulidze a zvýšil na 3:0.

V samotném závěru se přeci jen Mladá Boleslav prosadila, když Trmala překonal domácí Dohnalík – 1:3

FK Mladá Boleslav - 1.FC Slovácko 1:3 (0:2)

Branky: 90. Dohnalík – 20. Sikharulidze, 34. Janošek, 75. Sikharulidze.

FK Mladá Boleslav: Vejmola – Komárek, Rudzan, Fabián, Sus (72. Procházka), Vejr (62. Košek), Kateřiňák, Dohnalík, Chaluš, Kopa, Glöckner (C)

1.FC Slovácko: Trmal – Janošek, Hofmann, Rezek, Tischler (66. Vaďura), Hellebrand, Šimko, Sikharulidze, Minx (72. Mareš), Vasiljev, Reinberk (C)

neděle, 11. 11. 2018 15:28