pondělí, 14.08.2017 20:31

Slovácko i ve třetím zápase Juniorské ligy zvítězilo, když dovezlo cenné tři body z Olomouce a společně s Karvinou vede moravskou část soutěže.

První branka utkání se zrodila v 28. minutě, kdy se se v šestnáctce dostal k míči agilní Lukáš Sadílek, který přízemní ranou poslal Slovácko do vedení – 0:1.

Slovácko hrálo aktivně a ve druhém poločase přidal druhou branku Hellebrand, který se prosadil po střele Reichla, jehož střelu domácí gólman vyrazil právě před Hellebranda, který se nemýlil – 0:2

O tři minuty později top jiš bylo 3:0 pro Slovácko, když se prosadil po pěkné individuální akci Yu, který přízemní střelou prostřelil vyběhnuvšího gólmana Sigmy.

Domácí sice v 66. minutě snížili díky trefě Bala, ale další branka v zápase již nepadla a tak Slovácko v Olomouci zvítězilo 3:1.

SK Sigma Olomouc U21 - 1.FC Slovácko U21 1:3 (0:1)

Branky: 66. Bala – 37. Sadílek, 55. Hellebrand, 58. Yu.

SK Sigma Olomouc: Reichl – Spáčil (61. Malenda), Obročník, Polom, Štěrba, Antl (82. Krayzel), Buchvaldek (87. Juráš), Voleský, Romero, Kiška, Bala.

1.FC Slovácko: Trmal – Flasar, Suchý, Vasiljev, Čajka (77. Hani), Křivánek, Hellebrand, Pospíšil, Yu, Sadílek (77. Mareš), Břečka.

neděle, 09.05.2021 19:39