Juniorka z Příbrami body neveze

úterý, 24. 3. 2015 15:19

Výjezd juniorky do Příbrami žádné body na konto modrobílých nepřinesl. Středočeši ovládli oba poločasy s výjimkou dvacetiminutovky na začátku druhé půle. O vítězství domácích rozhodl dvěma brankami urostlý ligový útočník Pavel Fořt. V dalším kole jede Slovácko na Spartu.

Zápas začali lépe domácí junioři, kteří na Slovácko nastoupili aktivní nátlakovou hrou. Zpočátku se dařilo Slovácku bránit, do vážnější šance se dostal Šrain, ale Kohoutek jeho nepovedenou ránu vychytal. Kohoutek senzačně vychytal i šanci Brandnera ve třiadvacáté minutě. Převaha Příbrami trvala celý poločas a dvě minuty před jeho koncem vyústila v branku Pavla Fořta.

Slovácko o přestávce prostřídalo a role se vyměnily. Stinnou stránkou bylo zranění Fojtáška. Hosté ale nedokázali územní převahu přetavit v gól, naopak domácí přidali druhou rbanku. Pavel Fořt uklidil přihrávku Šraina za Kohoutka. Naše juniorka si v závěru zápasu nedokázala připravit výraznější brankovou příležitost a z Příbrami odjela s porážkou 0:2.

1. FK Příbram – 1. FC Slovácko 2:0 (1:0)

Branky: 43. a 64. Fořt.

1. FC Slovácko: Kohoutek – Palička (46. Pilka), Fíleš (46. Petrucha), R. Fojtášek (50. Jeleček), Fojtášek Dan, Machač, Holek, Groulík, Tesař (68. Ohnutek), Michna (46. Machalík), Rusňák.

Lavička: Sedláček, Jeleček, Pilka, Petrucha, Ohnutek, Machalík.