Juniorka zakončila sezonu těsnou porážkou

sobota, 9. 6. 2012 19:50

V posledním kole zajížděla juniorka Slovácka na půdu Líšně. O osudu utkání nakonec rozhodl veterán Richard Dostálek, který byl u všech branek domácích, kteří nakonec zvítězili 3:2.

Slovácko šlo již v 5. minutě do vedení, kdy se po kombinační akce dostal k zakončení Tomáš Borusík, který překonal domácího gólmana.

V 18. minutě bylo vyrovnáno. Richard Dostálek vzal zodpovědnost na sebe a přesnou střelou vyrovnal, 1:1.

O deset minut později zahrávali domácí pokutový kop. Míč si vzal Dostálek a střelou přesně k tyči vývoj utkání otočil.

První poločas poznamenala nešťastná událost, když byl s otřesem mozku odvezen do nemocnice gólman Slovácka, Vejmola, který se srazil s jedním z domácích hráčů.

Slovácko ve druhém poločase sahalo po vyrovnání, ale v 65. minutě svou šanci hráči neproměnili a domácí z brejku zvýšili na 3:1.

V 79. minutě uzavřel skóre utkání Roman Haša, ke kterému se dostal odražený míč, který uklidil do branky.

SK Líšeň – 1.FC Slovácko (jun.) 3:2

Branky: 18. Dostálek, 28. Dostálek (pen.), 65. Koudelka - 5. Borusík, 79. Haša

SK Líšeň: Herink - Drábek, Čampa (K), Široký, Oprchal (53. Malík), Dostálek (78. Suchý), Pecha, Koudelka, Mičko, Skok, Milotínský (74. Dršťka).

1.FC Slovácko (jun.): Vojmela (39. Urbánek) - Ondice, Malý, Mikulica, Ohnutek, Křivánek, Borusík (74. Bančák), Bartoš, Haša, Svízela, Kolínek.
Rozhodčí: Trávníček - Machálek, Podaný

1. FC Slovácko B: Vojmela (39. Urbánek) - Ondice, Malý, Mikulica, Ohnutek, Křivánek, Borusík (74. Bančák), Bartoš, Haša, Svízela, Kolínek.