Juniorka zdolala Brno 4:1

pondělí, 22. 8. 2011 07:00

Juniorka Slovácka zdolala ve 3. kole MSFL rezervní tým Brna a v dosavadním průběhu MSFL ještě neprohrála. Slovácko o výsledku rozhodlo ve druhém poločase, který vyhrálo 4:0. V dresu Slovácka se hattrickem blýskl útočník Josef Čtvrtníček, který skóroval třikrát během třiceti minut.

V prvním poločase se hrál fotbal mezi šestnáctkami a moc šancí diváci na stadionu v Kunovicích neviděli. Výjimkou byla 32. minuta. Zbrojovka zahrála rohový kop Lutonským, míč proletěl pokutovým územím k volnému Fallovi, který otevřel skóre utkání.

Do druhého poločasu vstoupilo Slovácko aktivně a vypracovalo si několik zajímavých šancí. Vyrovnání se však hráči dočkali až v 58. minutě, kdy se odražený míč dostal k volnému Lukášovi, který střelou do šibenice vyrovnal na 1:1.

O další dvě minuty později Slovácko vývoj utkání otočilo. Kleiber přešel přes hostujícího obránce a poslal míč na hlavu Josefa Čtvrtníčka, který se nemýlil, 2:1.

O dalších pět minut později udeřilo Slovácko potřetí. Celá alce začala u gólmana Matalyhy, který poslal dlouhý míč na Čtvrtníčka, který prošel obranou soupeře a poradil si i s gólmanem Hladkým, 3:1.

Slovácko ovládalo utkání a mohlo přidat další branky, ale jak Čtvrtníček, tak i Franta ve svých příležitostech neuspěli. Diváci se na kunovické Bělince gólu nakonec ještě dočkali a to konkrétně v 88. minutě, kdy čistým hattrickem uzavřel skóre utkání Čtvrtníček, který nadvakrát překonal Hladkého.

1.FC Slovácko „B“ - FC Zbrojovka Brno „B“ 4:1