Juniorka zdolala Hulín 3:1

neděle, 18. 9. 2011 12:57

Juniorka Slovácka v dnešním zápase zdolala Hulín 3:1 a i nadále zůstává v MSFL neporažena. Slovácko sice brzy prohrávalo, ale ještě do poločasu vývoj utkání otočilo díky trefám Svízely a Mezlíka. Na konečných 3:1 pečetil ve druhém poločase Mezlík.

Hosté vstoupili do utkání aktivně a již ve 4. minutě šli do vedení zásluhou Lacigy, 0:1.

Po inkasované brance svěřenci trenéra Palinka přidali na aktivitě a odměnou jim byla vyrovnávající branka v 19. minutě z kopačky Svízely, které předcházelo parádní uvolnění Jelečka, 1:1.

Po vyrovnávající brance domácí hráči převzali otěže utkání do svých rukou, diktovali tempo hry a vedoucí branka nenechala na sebe dlouho čekat.

Ve 25. minutě zahrál rohový kop Poliaček, hostující brankář Dubec míč vyboxoval jen k volnému Mezlíkovi, který v těžke pozici míč umístil do šibenice hostující branky, 2:1..

Na začátku druhého poločasu mohli skore navýšit Čtvrtníček, který se ocitl sám před hostujícím brankářem, ovšem branku trestuhodně přestřelil.

V 55. minutě Svízela vystihl hostující malou domu, obešel i hostující bránkáře, ale z nulového úhlu nedokázal usměrnit míč mezi tři tyče hostující branky. O minutu později šel sám na brankáře Dubce Franta, misto střely volil přihrávku na voného Čtvtníčka, pro kterého nebyl problém míč vstřelit třetí branku svého týmu, 3:1.

V 83. minutě mohli hosté zdramtizovat utkání, ale hostující Václavíček přestřelil z metru domácí branku. V závěru utkání byl hostující Václavíček ještě vyloučen po druhé žluté kartě za faul na Svízelu.

1.FC Slovácko „B“ - SK Spartak Hulín 3:1 (2:1)