Juniorka zdolala Jihlavu 3:0

neděle, 6. 5. 2012 12:42

Juniorka Slovácka i nadále pokračuje v jarní jízdou MSFL a již ve čtvrtém zápase vřadě se hráči trefili vždy třikrát. V zápase s Jihlavou, však poprvé, ve vyhraném zápase, neinkasovali.

Slovácko vstoupilo do utkání aktivně, ale hráči neproměnili několik zajímavých příležitostí a Jihlava hru s postupem času vyrovnala.

Vše podstatné se událo ve druhém poločase. Hned z kraje se prosadil Marián Kovář, který proměnil přihrávku Kolínka ve vedoucí branku.

Juniorka Jihlavy se snažila po inkasované brance vyrovnat, ale její záložní řada nedokázala poskytnout útočníkům finální přihrávku, která by znamenala vyrovnávající branku.

Slovácko se podruhé v utkání radovalo v 81. minutě, kdy byl v pokutovém území nedovoleně zastaven David Pavelka a Josef Čtvrtníček z pokutového kopu nezaváhal, 2:0.

Stejný hráč pečetil skóre v 89. minutě, kdy zužitkoval centr Martina Kuncla. Slovácko tak zdolalo Vysočinu Jihlava 3:0.

1.FC Slovácko (jun.) – FC Vysočina Jihlava (jun.) 3:0 (0:0)

Branky: 49. Kovář, 82. Čtvrtníček J. (pen.), 89. Čtvrtníček J.

1.FC Slovácko: Matalyha - Ondica (38. Ohnutek), Pavelka, Lukáš (86. Malý), Palko, Jeleček, Kovář (71. Borusík). Kolínek, Čtvrtníček, Kuncl, Mezlík

FC Vysočina Jihlava: Procházka - Ptáček, Šandera, Zeman, Fadrný (68. Cipruš), Vacek, Přibyl (75. Beránek), Kolařík, Kliment, Štancl (83.Kavka), Kryštůfek

úterý, 17. 9. 2019 19:13