Juniorka zdolala Kroměříž 4:0

sobota, 30. 4. 2011 16:18

Juniorka Slovácka si ve 23. kole MSFL poradila s Kroměříží 4:0, když se v domácím dresu blýskl hattrickem útočník Josef Čtvrtníček a tým Antona Mišovce tak pokračuje ve spanilé jarní jízdě třetí nejvyšší soutěží.

Slovácko vstoupilo do utkání aktivně, ale do vyložené situace se v úvodu nedostalo. Když už to vypadalo, že hosté začínají hru vyrovnávat, tak se po výborné přihrávce od Nestorovskeho prosadil poprvé v zápase Čtvrtníček, který si pohrál i s hostujícím gólmanem a pohodlně otevřel účet utkání.

O pár minut později mohlo být srovnáno, ale domácí gólman si s nebezpečnou střelou Handla nadvakrát poradil. Udeřilo tak opět na opačné straně. Ilija Nestorovski našel centrem hlavu Čtvrtníčka, který zvýšil na 2:0.

Ve druhém poločase se hosté snažili utkání zdramatizovat, ale domácí gólman Chvojka se překvapit nenechal. V 74. minutě tak završil domácí Čtvrtníček čistý hattrick, když se v pokutovém území Hanáků uvolnil Daníček a zpětnou přihrávkou vyzval ke střele Čtvrtníčka, který se s pomocí tyče nemýlil.

O tři minuty později pečetil utkání na konečných 4:0 střídající Radek Sasín, který se důrazně vrhl do pokutového území a překonal hostujícího gólmana počtvrté.

Slovácko tak na jaře nejenom že nepoznalo hořkost porážky, ale v pěti jarních zápasech ještě ani jednou neinkasovalo.

1. FC Slovácko B: Chvojka - Habanec, Daníček, Borusík, Franta, Hesek, Nestorovski (72. Sasín), Keiber (83. Ohnutek), Čtvrtníček (87. Sečany), Ruman, Starý

neděle, 15. 7. 2018 15:24