Juniorka zdolala Líšeň 3:0

neděle, 30. 10. 2011 13:12

Slovácko přivítalo ve 13. kole na svém hřišti předposlední tým MSFL Líšeň.

Hosté z jihomoravské metropole vstoupili do zápasu aktivněji, ovšem nevytvořili si žádnou vážnější šanci. O rozruch se postaral v 10. minuté domácí stopér Košút, který se prezentoval krásnou střelou do břevna hostující branky. Slovácko převzalo postupně iniciativu a výsledkem snažení mohla být ve 14.minutě vedoucí branka Ohnutka, ten ovšem mířil ve slibné šanci jen do připraveného Sedmidubského. Záložník Slovácka si vše vynahradil o 4 minuty později, když dostal milimetrovou přihrávku za obranu hostí od Čtvrtníčka a zblízka prostřelil hostujícího brankáře - 1:0.

Ve 28. minutě zahrozili hráči Líšně. Malík hledal zpětnou přihrávkou na malém vápně Vrtěnu, ovšem domácí zadáci byli u míče dříve a odkopli míč do zámezí. V 38. minutě se prosadil po centru z pravé strany na zadní tyč záložník Kerbr, který nedal hostujícímu brankáři žádnou šanci - 2:0.

Ve druhém poločase se snažili hostující hráči s výsledkem něco udělat, ovšem jejich snaha byla platonická, kombinace se po většinu času odehrávaly před pokutovým územím Slovácka.

V 82.minutě byl faulován v pokutovém území Čtvrtníček. Sám postižený si vzal míč a s přehledem překonal brankáře Sedmidubského a uzavřel tak stav zápasu na konečných 3:0.

1.FC Slovácko "B" - SK Líšeň 3:0 (2:0)
Branky: 18. Ohnutek, 38. Kerbr, 83. Čtvrtníček J. (pen.)