Juniorka zdolala Sigmu 3:1

pondělí, 23. 4. 2012 09:55

Juniorka Slovácka ve 21. kole MSFL přivítala na stadionu v Kunovicích rezervní tým olomoucké Sigmy. Slovácko navázalo na výhru v Ostravě a zdolalo Sigmu 3:1.

První vteřiny utkání patřily hostům, kteří zamkly Slovácko před svou bránou, ale domácí se rychle oklepali a v 7. minutě poslal Jeleček centr na hlavu volného Mikulici, který poslal Slovácko do vedení, 1:0.

Vedoucí branka Slovácko nabudila a o minutu později se mohl prosadit Lukáš malý, ale hostujícího gólmana neprostřelil.

V 10. minutě to již bylo 2:0. Gólman hostí chtěl rozehrát na svého spoluhráče. Přihrávku však vystihl jan Lukáš a do prázdné branky pohodlně skóroval.

Hostům se do poločasu podařilo snížit. Ve 34. minutě se ve vápně prosadil Nepožitek, který snížil na 2:1.

Slovácku vyšel i vstup do druhé půle, když si míč mezi sebou vyměnil Kolíneks s Ondicou, který si pohrál s obráncem hostí a vrátil míč volnému Kolínkovi, který zvýšil na 3:1.

Slovácko mohlo přidat i čtvrtou branku, ale v 82. minutě v nadějné pozici Svízela netrefil branku, a tak Slovácko zdolalo Olomouc 3:1.

1.FC Slovácko (jun.) - SK Sigma Olomouc (jun.) 3:1 (2:1)
Branky: 7. Mikulica, 10. Lukáš, 52. Kolínek - 34. Nepožitek

1.FC Slovácko (jun.): Heča - Ondica (90. Chytil), Malý, Mikulica, Borusík (87. Haša), Lukáš, Palko, Jeleček, Svízela, Kolínek, Nečas (60. Bartoš)
SK Sigma Olomouc (jun.): Šustr - Přikryl, Palomeque, Ješko, Můčka, Nepožitek (79. Bernard), Habusta, Plšek, Tomeček, Heinz (69. Ševčík), Pančochář

neděle, 10. 11. 2019 17:42