Juniorka zdolala Znojmo 1:0

pondělí, 2. 9. 2013 20:16

V 8. kole Juniorské ligy zavítalo na kunovickou Bělinku Znojmo. Bojovné utkání nabídlo divákům jednu branku z kopačky Bartoše v 76. minutě.

Opatrné utkání v prvních minutách mnoho fotbalové krásy nenabídlo a na první šanci si diváci museli počkat do 14. minuty, ale Küblův útok na poslední chvíli zastavil hostující Odehnal.

Slovácko bylo na hřišti aktivní, ale dobývání branky končilo před pokutovým územím, a nebo v rukavicích znojemského gólmana Drobisze.

Nakonec to však byli hosté, kteří ve 38. minutě mohli jít do vedení. Stáňa dostal ideální přihrávku do pokutového území, kde se snažil obstřelit vyběhnuvšího Fryštáka, ale ve stoprocentní šanci branku minul.

Po poločase mohlo Slovácko udeřit po rohovém kopu Jelečka, ale po přizvednutí míše Fojtáškem mířil Křivánek pouze vedle hostující branky. O sedm minut později zase Kübl hlavičkoval po centru Jelečka pouze do břevna.

O osudu utkání tak rozhodla 76. minuta utkání. Lukáš malý hodil míč z autu až do pokutového území, kde jeden z hráčů míč prodloužil na Jana Bartoše, který hlavičkou poslal míč do sítě – 1:0.

1.FC Slovácko (jun.) - 1.SC Znojmo (jun.) 1:0
Branky: 76. Bartoš

1.FC Slovácko: Fryšták – Malý, Křivánek, Machač, Bartoš, Jeleček (90. Michna), Prajza, Kolínek (77. Břečka), Fojtášek, Holek (89. Trajtel), Kübl

čtvrtek, 12. 9. 2019 12:02