Juniorka zvítězila v derby na půdě Zlína 3:2

pondělí, 05.11.2018 10:11

Juniorka Slovácko zvítězil v krajském derby na půdě Zlína 3:2. Za Slovácko se trefil Obdržálek, Sadílek a Kubala.

Slovácko již ve 4. minutě prohrávalo, když se prosadil zlínský Červenka. V osmé minutě však již bylo vyrovnáno, když centr za obranu zužitkoval Obdržálek.

V 17. minutě již Slovácko vedlo, když se prosadil Lukáš Sadílek, který dorazil míč za záda Lebánka.

O dalších sedm minut později to bylo již o dvě branky, když se z pokutového kopu prosadil Filip Kubala.

Ve druhém poločase se aktivnější domácí dostali pouze ke snížení, když se v 77. minutě trefil Bikovský. Slovácko tak zvítězilo ve Zlíně 3:2.

J: FC FASTAV ZLÍN – 1.FC SLOVÁCKO 2:3

Branky: 4. Červenka, 77. Bikovskij – 8. Obdržálek, 17. Sadílek, 25. Kubala (pen.)

FC Fastav Zlín: Lebánek – Štěpánek, Novák, A. TKadlec, Sklenář, Červenka, Gettler, Zahradník, Balič, Venený, Slaměna.

1.FC Slovácko: Nemrava – Janošek, Olšanský, Tkáč, Miklík, Obdržálek, Hellebrand, Divíšek, Krejčík, Sadílek, Kubala