Juniorka zvítězila v Hlučíně 3:2

středa, 23. 5. 2012 20:04

Juniorka Slovácka zvítězila ve 26. kole Gambrinus ligy na půdě Hlučína 3:2. O výhru juniorky se brankami zasloužil Čtvrtníček, Pavelka a Mezlík.

Stejně jako v posledním domácím zápase s Kroměřížem viděli diváci utkání dvou rozdílných poločasů.

Juniorka šla do vedení již v 6. minutě, kdy se po chybě domácí obrany prosadil Josef Čtvrtníček.

Slovácko přidalo do poločasu ještě dvě branky. Nejprve se ve 36. minutě trefil Pavelka a těsně před poločasem zvyšoval na 3:0 Radek Mezlík.

Druhý poločas začali aktivněji domácí a ve 48. minutě snížili Hanusem, kterému ve skórování napomohla tyč.

Stejný hráč se prosadil i v 67. minutě z pokutového kopu a rázem to bylo 3:2 z pohledu Slovácka.

Slovácko si již výsledek pohlídalo a veze si tak z Hlučína tři body za vítězství 3:2.

FC Hlučín – 1.FC Slovácko (jun.) 2:3 (0:3)
Branky: 48. Hanus, 67. Hanus (pen.) - 6. Čtvrtníček, 36. Pavelka, 45. Mezlík

FC Hlučín: Jurák - Coufal, Kosnovský, Mucha, Mozol, Hanus, Botonjič, Čelůstka, Wludyka (46. Skřehot), Pyclík (63. Skwareczek), Štefek (78. Pezzotti).

1.FC Slovácko (jun.): Heča - Daníček, Lukáš, Palko, Jeleček (84. Borusík), Kovář (63. Ohnutek), Čtvrtníček (87. Mikulica), Kolínek, Kuncl, Pavelka, Mezlík.