VJ: Jedeme do Boleslavi s touhou postoupit

čtvrtek, 25.03.2021 10:14
VJ: Jedeme do Boleslavi s touhou postoupit
jurecka230221.jpg

I když má liga reprezentační přestávku, tak Slovácko v pátek odehraje soutěžní utkání, když v osmifinále poháru MOL Cup zajíždí do Mladé Boleslavi.

„Určitě jedeme do Mladé Boleslavi s touhou postoupit do čtvrtfinále, ale rozhodně nás tam nečeká nic jednoduchého. V lize jsme tam před Vánocemi vyhráli, ale očekávám, že to bude jiné utkání,“ říká záložník Václav Jurečka, který je rád, že po tréninkovém výpadku kvůli karanténě může Slovácko pokračovat v zápasové zátěži i v reprezentační přestávce.

„Čím víc hrajete, tím více se zvedá kondice, takže v reprezentační přestávce nám to rozhodně přijde vhod. My jsme měli čtrnáctidenní výpadek a v zápase s Baníkem se to ve druhém poločase projevilo, kdy bylo cítit, že tam nějaký tréninkový výpadek byl a já jsem byl po zápase opravdu hodě unavený. Pro nás všechny to byla nová situace,“ prozradil Jurečka. Slovácko a Mladá Boleslav jsou v tabulce na opačných pólech, nicméně ofenzivně laděný středopolař varuje před sílou soupeře.

„Jejich kvalita týmu rozhodně neodpovídá postavení v tabulce. Mají velice kvalitní hráče a já jenom čekám, kdy se chytnou. Doufám jen, že to ještě nebude v zápase s námi,“ přeje si autor branky na půdě Mladé Boleslavi z prosincového utkání.

„Prohrávali jsme 0:1, ale do poločasu se nám podařilo vyrovnat a ve druhé půli jsme utkání otočili. Dával jsem tam branku na 2:1 po skvělém centru Lukáše Sadílka. Dali jsme pak branku i na 3:1, ale v závěru jsme dostali kontaktní gól, a ještě to bylo nervózní a báli jsme se o výsledek,“ vrací se Jurečka k utkání, které se odehrálo den před Štědrým dnem.

„I v poháru budeme chtít hrát tu naši hru s vysokým presinkem, agresivním napadání a uvidíme na co to bude stačit. Teď se koncentrujeme na Mladou Boleslav a co bude po tom budeme řešit po zápase,“ nespekuluje Jurečna nad dalším soupeřem, kterými v případě postupu do čtvrtfinále budou Teplice.

„My se prostě soustředíme na každé utkání. Jdeme zápas od zápasu, a to jak v lize, tak i v poháru. Není lehkých soupeřů, a každý zápas je nevyzpytatelný. Do každého utkání jdeme s tím, že chceme vyhrát a musíme pro to udělat maximum,“ dodává Jurečka.

Osmifinále MOL Cupu se odehraje v pátek 26. března od 14:30 hod. na stadionu v Mladé Boleslavi.


Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
pondělí, 07.06.2021 04:06
> všechna videa
FANSHOP
Trenýrky Nike bílé

Trenýrky Nike bílé
360 a 440 Kč

Dres replika Puma White

Dres replika Puma White
790 a 990 Kč

Silikonové kousátko s chrastítkem Slovácko

Silikonové kousátko s chrastítkem Slovácko
450 Kč

Náramek modrý

Náramek modrý
40 Kč

Štamprle sada 6 ks

Štamprle sada 6 ks
320 Kč

Mikina Nike tmavě modrá

Mikina Nike tmavě modrá
990 a 1290 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
Podpořte NF KRTEK a získejte dres Kadlece pondělí, 07.06.2021 16:00
Podpořte NF KRTEK a získejte dres Kadlece

Informace k letní přípravě A-TÝMU pondělí, 07.06.2021 10:20
Informace k letní přípravě A-TÝMU

Ženy nedaly šance a prohrály s Plzní neděle, 06.06.2021 22:00
Ženy nedaly šance a prohrály s Plzní

Po nejlepší sezóně vzhůru do pohárů! středa, 02.06.2021 10:09
Po nejlepší sezóně vzhůru do pohárů!

Na Slovácko přichází Marko Merdovič pondělí, 31.05.2021 10:40
Na Slovácko přichází Marko Merdovič

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace