Jurečka: Trenér nás drží nohama na zemi

pátek, 22.01.2021 06:55
Jurečka: Trenér nás drží nohama na zemi
2020-SLOBOH_jurecka.jpg

Slovácko čtvrtou výhrou v řadě upevnilo pozici na čtvrtém místě v ligové tabulce. Záložník Václav Jurečka je rád, že Slovácko utkání v Ostravě zvládlo jak výsledkově, tak i herně.

„Pro nás důležité tři body z venku. Těžký soupeř, ale byli jsme na ně dobře připravení. Trenéři přichystali dobrou taktiku, která vyšla a rozhodujícím momentem byla asi penalta, kdy jsme měli štěstí s VARem. Po korekci na 2:0 jsem věřil, že vyhrajeme. Škoda jen nervů v závěru, kdy jsme si nepohlídali jednu standardku, inkasovali jsme a zápas zbytečně zdramatizovali,“ vrací se Jurečka ke středečnímu utkání, kde mohl otevřít skóre hned na začátku zápasu.

„Já jsem hned v prvních vteřinách z odraženého balónu trefil Filipa Kubalu, který zacláněl a myslím, že míč by šel do brány. To byla škoda, ale celkově jsme byli v zápase lepší a aktivnější než Baník. Vyhráli jsme zaslouženě.“ pokračuje a potvrzuje, že poslední výsledky nahrávají i náladě v kabině.

„Nějaká vlna tu je, ale my nesmíme usnout na vavřínech a do každého zápasu se musíme připravit na sto procent. Budeme chtít potvrdit body z Baníku a pokusíme se odvézt z Bohemky nějaké body. Bude to zase těžký zápas, terény nejsou ideální a může se objevit i nějaká únava. Přeci jen to bude třetí zápas v jednom týdnu,“ je si vědom Jurečka, který v posledním zápase na půdě Bohemians skóroval.

„Můžeme čerpat ze zkušeností i z minulého ročníku, kdy jsme na Bohemce hráli o Evropu. Vlítli jsme na ně a hned na začátku jsme dali branku. Myslím si, že jsme ten zápas měli zvládnout. Po domácím nevydařeném výsledku jsme potřebovali vstřelit i druhou branku, ale to se nám nepovedlo a v závěru jsme již hráli na riziko. Já jsem na Bohemce ještě nevyhrál, takže bych to chtěl zlomit,“ přeje si. Slovácko sice vyšplhalo v tabulce na čtvrtou příčku, ale tým se drží nohama na zemi.

"Čeká nás ještě velké množství zápasů. Jsme samozřejmě rádi, že jsme chytli vítěznou vlnu, a od toho se odvíjí i atmosféra na tréninku a v kabině. Na druhou stranu nás trenér drží nohama na zemi a ve videích si ukazujeme i ty špatné věci, takže stále na tom pracujeme a jsme si vědomí toho, že liga je velmi vyrovnaná a každý může vyhrát s každým, takže to platí i naopak,“ dodává Václav Jurečka.

Utkání 16. ligového kola mezi Bohemians 1905 a Slováckem se odehraje v sobotu 23. ledna od 16:00 hod.


Článek je přiřazen k hráči: Václav Jurečka.

Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
včera, 07:02
> všechna videa
FANSHOP
Tričko grafitti bílé

Tričko grafitti bílé
290 a 390 Kč

Tričko Slovácko šedé

Tričko Slovácko šedé
390 Kč

Hrnek jeden kraj - jeden klub

Hrnek jeden kraj - jeden klub
150 Kč

Mikina Slovácko Jeden kraj - Jeden klub

Mikina Slovácko Jeden kraj - Jeden klub
990 Kč

Štamprle Slovácko

Štamprle Slovácko
60 Kč

Náramek modrobílý

Náramek modrobílý
40 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
VIDEO: Michal Kadlec po zápase se Slavií včera, 07:00
VIDEO: Michal Kadlec po zápase se Slavií

VIDEO: Tiskovka po zápase se Slavií neděle, 28.02.2021 19:49
VIDEO: Tiskovka po zápase se Slavií

Slovácko podlehlo Slavii 2:3 neděle, 28.02.2021 17:51
Slovácko podlehlo Slavii 2:3

Statistiky a zajímavosti zápasů se Slavií neděle, 28.02.2021 11:34
Statistiky a zajímavosti zápasů se Slavií

Kalabiška: Na podcenění jsme moc vysoko pátek, 26.02.2021 21:12
Kalabiška: Na podcenění jsme moc vysoko

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace