Jurečka: Trenér nás drží nohama na zemi

pátek, 22.01.2021 06:55
Jurečka: Trenér nás drží nohama na zemi
2020-SLOBOH_jurecka.jpg

Slovácko čtvrtou výhrou v řadě upevnilo pozici na čtvrtém místě v ligové tabulce. Záložník Václav Jurečka je rád, že Slovácko utkání v Ostravě zvládlo jak výsledkově, tak i herně.

„Pro nás důležité tři body z venku. Těžký soupeř, ale byli jsme na ně dobře připravení. Trenéři přichystali dobrou taktiku, která vyšla a rozhodujícím momentem byla asi penalta, kdy jsme měli štěstí s VARem. Po korekci na 2:0 jsem věřil, že vyhrajeme. Škoda jen nervů v závěru, kdy jsme si nepohlídali jednu standardku, inkasovali jsme a zápas zbytečně zdramatizovali,“ vrací se Jurečka ke středečnímu utkání, kde mohl otevřít skóre hned na začátku zápasu.

„Já jsem hned v prvních vteřinách z odraženého balónu trefil Filipa Kubalu, který zacláněl a myslím, že míč by šel do brány. To byla škoda, ale celkově jsme byli v zápase lepší a aktivnější než Baník. Vyhráli jsme zaslouženě.“ pokračuje a potvrzuje, že poslední výsledky nahrávají i náladě v kabině.

„Nějaká vlna tu je, ale my nesmíme usnout na vavřínech a do každého zápasu se musíme připravit na sto procent. Budeme chtít potvrdit body z Baníku a pokusíme se odvézt z Bohemky nějaké body. Bude to zase těžký zápas, terény nejsou ideální a může se objevit i nějaká únava. Přeci jen to bude třetí zápas v jednom týdnu,“ je si vědom Jurečka, který v posledním zápase na půdě Bohemians skóroval.

„Můžeme čerpat ze zkušeností i z minulého ročníku, kdy jsme na Bohemce hráli o Evropu. Vlítli jsme na ně a hned na začátku jsme dali branku. Myslím si, že jsme ten zápas měli zvládnout. Po domácím nevydařeném výsledku jsme potřebovali vstřelit i druhou branku, ale to se nám nepovedlo a v závěru jsme již hráli na riziko. Já jsem na Bohemce ještě nevyhrál, takže bych to chtěl zlomit,“ přeje si. Slovácko sice vyšplhalo v tabulce na čtvrtou příčku, ale tým se drží nohama na zemi.

"Čeká nás ještě velké množství zápasů. Jsme samozřejmě rádi, že jsme chytli vítěznou vlnu, a od toho se odvíjí i atmosféra na tréninku a v kabině. Na druhou stranu nás trenér drží nohama na zemi a ve videích si ukazujeme i ty špatné věci, takže stále na tom pracujeme a jsme si vědomí toho, že liga je velmi vyrovnaná a každý může vyhrát s každým, takže to platí i naopak,“ dodává Václav Jurečka.

Utkání 16. ligového kola mezi Bohemians 1905 a Slováckem se odehraje v sobotu 23. ledna od 16:00 hod.


Článek je přiřazen k hráči: Václav Jurečka.

Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
včera, 21:02
> všechna videa
FANSHOP
Aroma do auta

Aroma do auta
69 Kč

Čelenka Slovácko

Čelenka Slovácko
99 Kč

Samolepka Slovácko

Samolepka Slovácko
89 Kč

Vlaječka Slovácko

Vlaječka Slovácko
175 Kč

Propiska bílá

Propiska bílá
45 Kč

Tričko grafitti tmavě modré

Tričko grafitti tmavě modré
290 a 390 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
Statistiky a zajímavosti zápasů s Libercem před 6 hodinami
Statistiky a zajímavosti zápasů s Libercem

Ženy porazily Austrii Vídeň před 6 hodinami
Ženy porazily Austrii Vídeň

Daníček: První ligová kola bývají ošemetná včera, 17:22
Daníček: První ligová kola bývají ošemetná

Informace k prodeji vstupenek na UECL pátek, 23.07.2021 16:00
Informace k prodeji vstupenek na UECL

Dnes naposledy na permanentku pátek, 23.07.2021 11:40
Dnes naposledy na permanentku

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace