Jurečka: Trenér nás drží nohama na zemi

pátek, 22.01.2021 06:55
Jurečka: Trenér nás drží nohama na zemi
2020-SLOBOH_jurecka.jpg

Slovácko čtvrtou výhrou v řadě upevnilo pozici na čtvrtém místě v ligové tabulce. Záložník Václav Jurečka je rád, že Slovácko utkání v Ostravě zvládlo jak výsledkově, tak i herně.

„Pro nás důležité tři body z venku. Těžký soupeř, ale byli jsme na ně dobře připravení. Trenéři přichystali dobrou taktiku, která vyšla a rozhodujícím momentem byla asi penalta, kdy jsme měli štěstí s VARem. Po korekci na 2:0 jsem věřil, že vyhrajeme. Škoda jen nervů v závěru, kdy jsme si nepohlídali jednu standardku, inkasovali jsme a zápas zbytečně zdramatizovali,“ vrací se Jurečka ke středečnímu utkání, kde mohl otevřít skóre hned na začátku zápasu.

„Já jsem hned v prvních vteřinách z odraženého balónu trefil Filipa Kubalu, který zacláněl a myslím, že míč by šel do brány. To byla škoda, ale celkově jsme byli v zápase lepší a aktivnější než Baník. Vyhráli jsme zaslouženě.“ pokračuje a potvrzuje, že poslední výsledky nahrávají i náladě v kabině.

„Nějaká vlna tu je, ale my nesmíme usnout na vavřínech a do každého zápasu se musíme připravit na sto procent. Budeme chtít potvrdit body z Baníku a pokusíme se odvézt z Bohemky nějaké body. Bude to zase těžký zápas, terény nejsou ideální a může se objevit i nějaká únava. Přeci jen to bude třetí zápas v jednom týdnu,“ je si vědom Jurečka, který v posledním zápase na půdě Bohemians skóroval.

„Můžeme čerpat ze zkušeností i z minulého ročníku, kdy jsme na Bohemce hráli o Evropu. Vlítli jsme na ně a hned na začátku jsme dali branku. Myslím si, že jsme ten zápas měli zvládnout. Po domácím nevydařeném výsledku jsme potřebovali vstřelit i druhou branku, ale to se nám nepovedlo a v závěru jsme již hráli na riziko. Já jsem na Bohemce ještě nevyhrál, takže bych to chtěl zlomit,“ přeje si. Slovácko sice vyšplhalo v tabulce na čtvrtou příčku, ale tým se drží nohama na zemi.

"Čeká nás ještě velké množství zápasů. Jsme samozřejmě rádi, že jsme chytli vítěznou vlnu, a od toho se odvíjí i atmosféra na tréninku a v kabině. Na druhou stranu nás trenér drží nohama na zemi a ve videích si ukazujeme i ty špatné věci, takže stále na tom pracujeme a jsme si vědomí toho, že liga je velmi vyrovnaná a každý může vyhrát s každým, takže to platí i naopak,“ dodává Václav Jurečka.

Utkání 16. ligového kola mezi Bohemians 1905 a Slováckem se odehraje v sobotu 23. ledna od 16:00 hod.


Článek je přiřazen k hráči: Václav Jurečka.

Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
pondělí, 01.03.2021 07:02
> všechna videa
FANSHOP
Vak na boty bílý

Vak na boty bílý
250 Kč

Kšiltovka Slovácko navy pánská

Kšiltovka Slovácko navy pánská
350 Kč

Tričko se znakem bílé

Tričko se znakem bílé
250 a 350 Kč

Zapalovač Slovácko

Zapalovač Slovácko
40 Kč

Otvírák na přívěsku

Otvírák na přívěsku
49 Kč

Půllitr hladký

Půllitr hladký
179 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
Sadílek: Byl to spíš centr než střela úterý, 02.03.2021 09:15
Sadílek: Byl to spíš centr než střela

VIDEO: Michal Kadlec po zápase se Slavií pondělí, 01.03.2021 07:00
VIDEO: Michal Kadlec po zápase se Slavií

VIDEO: Tiskovka po zápase se Slavií neděle, 28.02.2021 19:49
VIDEO: Tiskovka po zápase se Slavií

Slovácko podlehlo Slavii 2:3 neděle, 28.02.2021 17:51
Slovácko podlehlo Slavii 2:3

Statistiky a zajímavosti zápasů se Slavií neděle, 28.02.2021 11:34
Statistiky a zajímavosti zápasů se Slavií

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace