Jurečka vyhlíží soupeře z první čtyřky

úterý, 23.02.2021 10:04
Jurečka vyhlíží soupeře z první čtyřky
jurecka230221.jpg

Slovácko má před sebou perný týden, ve středu zavítá do Jablonce a v neděli přivítá mistrovskou Slavii. Po zápasech s papírově slabšími soupeři tak čeká Slovácko souboj s kluby z první čtyřky.

Slovácko však do zápasů půjde v psychické pohodě, vždyť v posledním zápase dokázalo zvítězit na půdě Příbrami, kde i v početní nevýhodě vstřelilo tři branky.

„V prvních minutách sice byli domácí o něco aktivnější, ale pak jsme převzali iniciativu, dali první branku, a i v následném oslabení jsme dokázali odskočit na rozdíl dvou branek. To podle mě rozhodlo, protože pak jsme to měli v naší režii a Příbram jsme do nějakých větších šancí nepouštěli. Měli tam jen nějaké střely ze střední vzdálenosti. Pohlídali jsme si to a zaslouženě si odvezli tři body,“ vrací se k víkendové výhře Václav Jurečka.

Slovácko v Příbrami nerozhodilo ani nešťastné vyloučení Jana Navrátila, který podklouzl a nechtěně trefil Jana Kvídu. I v deseti bylo Slovácko kompaktní v defenzivě a nebezpečně domácím zatápělo.

„Když hrajete v deseti, tak vás to nutí více přemýšlet nad taktikou, hlídat si posuny a člověk se na to více soustředí. Vždycky je to ale nepříjemné hrát v deseti už od patnácté minuty, ale odpracovali jsme si to a měli jsme tam i nějaké další šance,“ vysvětluje Jurečka, který uzavíral skóre na konečných 4:1 a skóroval tak ve druhém zápase po sobě.

„Bylo to spíš štěstí, že se to ke mně odrazilo, ale jsem za to rád a doufám, že na to navážu i v dalších zápasech,“ přeje si a vyhlíží dva nadcházející zápasy.

„Teď jsou před námi dva zápasy, které nám ukážou, jak na tom opravdu jsme. Hráli jsme s papírově se slabšími soupeři a nyní nás čekají soupeři z horní čtyřky. Máme tam několik ohrožených hráčů, nebude hrát ani Jan Navrátil a asi ani terén nebude hrát do karet, ale musíme se s tím poprat,“ pokračuje Jurečka, pro kterého je postavení týmu příjemným překvapením.

„Že budeme v této fázi soutěže třetí jsem nepředpokládal, ale už z minulé sezóny jsem věděl, že ten tým je tady kvalitně sestavený. Myslím si, že se na hřišti navzájem vhodně doplňujeme, takže to, že hrajeme tak vysoko, mě na jednu stranu nepřekvapuje, na druhou stranu si toho musíme vážit a jít zápas od zápasu s tím, že prostě chceme vyhrát,“ dodává Václav Jurečka.

Dohrávka 18. ligového kola mezi Jabloncem a Slováckem se odehraje ve středu 24. února od 14:00 hod. a již v neděli čeká Slovácko utkání 21. ligového kola, kdy v domácím prostředí přivítá mistrovskou Slavii.


Článek je přiřazen k hráči: Václav Jurečka.

Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
pondělí, 01.03.2021 07:02
> všechna videa
FANSHOP
Štamprle Slovácko

Štamprle Slovácko
60 Kč

Otvírák na přívěsku

Otvírák na přívěsku
49 Kč

Tričko Nike bílé

Tričko Nike bílé
490 Kč

Dres originál Puma White 2019/2020

Dres originál Puma White 2019/2020
1990 Kč

Trenýrky Nike tmavě modré

Trenýrky Nike tmavě modré
360 a 440 Kč

Povlečení Slovácko

Povlečení Slovácko
1150 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
Sadílek: Byl to spíš centr než střela úterý, 02.03.2021 09:15
Sadílek: Byl to spíš centr než střela

VIDEO: Michal Kadlec po zápase se Slavií pondělí, 01.03.2021 07:00
VIDEO: Michal Kadlec po zápase se Slavií

VIDEO: Tiskovka po zápase se Slavií neděle, 28.02.2021 19:49
VIDEO: Tiskovka po zápase se Slavií

Slovácko podlehlo Slavii 2:3 neděle, 28.02.2021 17:51
Slovácko podlehlo Slavii 2:3

Statistiky a zajímavosti zápasů se Slavií neděle, 28.02.2021 11:34
Statistiky a zajímavosti zápasů se Slavií

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace