Juroška: Zápas s Bohemkou musíme zvládnout

čtvrtek, 25. 4. 2019 11:07
Juroška: Zápas s Bohemkou musíme zvládnout
juroska260917.jpg

Slovácko v sobotu odehraje poslední utkání základní části ligové soutěže a v zápase s Bohemians Praha bude určitě o co hrát.

„Už se nedíváme na desítku, protože ta šance je už jen matematická a musíme se spoléhat na jiné týmy, ale do zápasu jdeme hlavně s tím, abychom ten zápas zvládli a měli co nejvíce bodů do případné nadstavby,“ říká před sobotním zápasem obránce Jan Juroška, kterého mrzí množství zbytečně poztrácených bodů.

„Nejhorší výkon jsme podali v Teplicích, ale mě mrzí třeba zápas s Jabloncem, kde jsem měl velkou šanci a mohli jsme mít o dva body víc. Podobné to bylo v zápase s Boleslaví, kdy jsme v závěru zápasu ztratili vedení. Dá se říct, že i ten poslední zápas v Liberci, přeci jen bod jsme si zasloužili a je škoda, že jsme udělali tři penalty,“ vrací se Juroška k poslednímu ligovému duelu, ve kterém se proti Slovácku zahrávali hned tři pokutové kopy. 

„Přiznám se, že něco podobného jsem v kariéře ještě nezažil a na druhou stranu klobou k dolů, že všechny tři penalty Kozák proměnil,“ pokračuje obránce Slovácka. 

Poslední kolo základní části ligy nabízí hned několik zápasů, které mohou pořadím v jednotlivých skupinách pěkně zamíchat. Hned čtyři týmy hrají o jedno místo ve střední skupině. Mezi bojem o záchranu, nebo bojem o pohár UEFA, tak může, při rovnosti bodů, rozhodovat třeba jen vzájemný zápas.

„Minulý ročník byl taky zajímavý a kromě Teplic a Bohemky se hrálo do posledního kola. Ale je pravda, že letos je to ještě zajímavější a vlastně všechny týmy mají v posledním kole o co hrát,“ říká při pohledu na tabulku Juroška. Bohemka bude mít v nohách středeční pohárové utkání v Ostravě. Na to se však hráči rozhodně spoléhat nebudou. 

„Nemůžeme se na to spoléhat. Jednou to potká nás, jednou je. Hráli ve středu, možná to pro ně je nepříjemnější, ale my se soustředíme hlavně na sebe. Je to o nás, ne o Bohemce,“ odmítá výhodu Juroška, který věří, že v domácím prostředí Slovácko utkání zvládne.

„Bohemka je fyzicky a pohybově velmi zdatný soupeř a v tom se jim musíme vyrovnat, ne-li je v agresivitě předčit. Já věřím, že v domácím prostředí i s pomocí fanoušků to zvládneme,“ dodává.

Utkání 30. ligového kola mezi Slováckem FC Bohemians Praha 1905 se odehraje v sobotu 27. dubna od 17:00 hod. na Městském fotbalovém stadionu v Uherském Hradišti.


Článek je přiřazen k hráči: Jan Juroška.

Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
čtvrtek, 18. 7. 2019 11:24
> všechna videa
FANSHOP
Dres originál Nike bílý 2018/2019

Dres originál Nike bílý 2018/2019
900 Kč

Zimní čepice Jeden kraj jeden klub

Zimní čepice Jeden kraj jeden klub
290 a 390 Kč

Hrnek Slovácko vánoční edice

Hrnek Slovácko vánoční edice
190 Kč

Hrnek jeden kraj - jeden klub

Hrnek jeden kraj - jeden klub
150 Kč

Tričko polo Nike bílé

Tričko polo Nike bílé
790 Kč

Podsedák

Podsedák
330 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
Statistiky a zajímavosti zápasů s Dynamem včera, 20:46
Statistiky a zajímavosti zápasů s Dynamem

Kalabiška: Výhru na Spartě musíme potvrdit čtvrtek, 18. 7. 2019 10:30
Kalabiška: Výhru na Spartě musíme potvrdit

Ve středu a v pátek na permanentky středa, 17. 7. 2019 10:30
Ve středu a v pátek na permanentky

Petržela: Je to krásný start do soutěže pondělí, 15. 7. 2019 11:31
Petržela: Je to krásný start do soutěže

VIDEO: Tiskovka po zápase na Spartě neděle, 14. 7. 2019 22:08
VIDEO: Tiskovka po zápase na Spartě

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace