Kadlec: Očekávám diametrálně odlišný výkon

čtvrtek, 4. 4. 2019 08:09
Kadlec: Očekávám diametrálně odlišný výkon
kadlec130818.jpg

V posledních čtyřech zápasech si Slovácko připsalo do ligové tabulky tři body za remízy s Mladou Boleslaví, Opavou a Jabloncem. V posledním zápase navíc Slovácko prohrálo v Teplicích 0:2. 

„Už jsem to několikrát v kariéře zažil, že nechytneš začátek, a pak se ti nedaří to zvrátit. V Teplicích to bylo odlišné od duelu v Opavě, kde se nám po nevydařeném vstupu do utkání podařilo vrátit do zápasu. Bohužel v Teplicích se nám to nepodařilo, ale nemůžeme mít sklopené hlavy. Máme čtyři zápasy do konce, ve kterých chceme udělat co nejvíce bodů,“ říká obránce Michal Kadlec, který však připouští, že poslední zápasy Slovácku cestu do závěru soutěže zkomplikovaly. 

„Vzhledem k tomu, že ostatní týmy kolem nás bodují, tak nějaká komplikace to je, ale na druhou stranu po zápase s Plzní máme před sebou domácí zápasy právě s týmy, které jsou pod námi, takže to máme ve svých rukou,“ pokračuje Kadlec, který připomněl, že v remízových zápasech bylo Slovácko blíže k vítězství.

„Myslím si, že ty tři remízy, co jsme měli před zápasem s Teplicemi, tak byly z kategorie nešťastných, kdy jsme měli k vítězství blíže než soupeř a jediné utkání, které nám opravdu nevyšlo, byl poslední zápas v Teplicích. Nicméně ty předchozí výkony nebyly špatné a hráli jsme se silným Jabloncem, Mladou Boleslaví a v Opavě, kde to taky není jednoduché, navíc od dvacáté minuty jsme byli v deseti. Z toho se musíme odrazit, poučit se z toho a zapomenout na Teplice,“ vysvětluje odchovanec Slovácka a vyhlíží nedělní zápas s Plzní.

„Já doufám, že přijde hodně diváků. Přeci jen přijede mistr. Mají skvělé hráče a s řadou z nich se znám, takže se na ten zápas těším. Myslím si, že podáme úplně jiný výkon než v Teplicích, a že se budeme chtít přiblížit a možná i zlepšit výkony z našich předchozích domácích zápasů a pokusíme se vyhrát. Plzeň teď nemá takovou formu, jakou měli v době, kdy všechno válcovali. Očekávám dobrý zápas jak pro fanoušky, tak i pro nás a doufám, že s dobrým koncem,“ přeje si zkušený stoper, který hledá cestu k úspěšnému zvládnutí utkání.

„Musíme se odrazit od dobré defenzívy, být agresivní a kompaktní. Ve fotbale je to vždy velmi podobné, buď hraješ to, co ti dovolí soupeř, nebo co ty dovolíš soupeři. Musíme se Plzni vyrovnat v bojovnosti, což by v domácím prostředí neměl být problém. Samozřejmě Plzeň má kvalitnější mužstvo než máme my, ale to jsou takové zápasy, kdy v domácím prostředí jsme schopní zahrát na hranici našich možností. Dokázali jsme to doma se Spartou, že umíme porazit velkého soupeře a my v neděli uděláme maximum pro to, aby se nám to podařilo znovu,“ burcuje Kadlec, ale nezapomíná při tom na kvalitu soupeře.

„Mají výborné kraje, které dávají centry do vápna, kde operuje vysoký útočník buď Beauguel nebo Chorý. Nebezpeční jsou i ve standardních situacích, takže na to si musíme dávat pozor. Kdo na to bude lépe připravený a půjde tomu víc naproti, tak v neděli vyhraje. Já si myslím, že nejsme bez šance. Navíc po zpackaném výkonu, jak byl v Teplicích, bývají ty výkony diametrálně odlišné. V to věřím i v tomto případě a myslím si, že nás trenéři na utkání dobře připraví,“ dodává Kadlec.


Článek je přiřazen k hráči: Michal Kadlec.

Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
včera, 17:39
> všechna videa
FANSHOP
Vlajka 1.FCS

Vlajka 1.FCS
190 Kč

Teplaková souprava

Teplaková souprava
1190 a 1490 Kč

Sklenice na víno

Sklenice na víno
139 Kč

Dres replika Puma bílý

Dres replika Puma bílý
790 Kč

Podsedák

Podsedák
330 Kč

Šála graffiti

Šála graffiti
350 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
Slovácko porazilo Rosice 3:1 včera, 15:00
Slovácko porazilo Rosice 3:1

VIDEO: Tiskovka po zápase s Příbramí sobota, 17. 8. 2019 21:05
VIDEO: Tiskovka po zápase s Příbramí

Slovácko porazilo Příbram 2:0 sobota, 17. 8. 2019 19:26
Slovácko porazilo Příbram 2:0

Statistiky a zajímavosti zápasů s Příbramí sobota, 17. 8. 2019 12:20
Statistiky a zajímavosti zápasů s Příbramí

Kam za Slováckem - hned osm zápasů doma! čtvrtek, 15. 8. 2019 09:15
Kam za Slováckem - hned osm zápasů doma!

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace