Kalabiška: Rameno drží a těším se na kabinu

úterý, 14.04.2020 18:29
Kalabiška: Rameno drží a těším se na kabinu
kalabiska180719.jpg

Liga je pozastavená a kvůli karanténě již několik týdnů trénují hráči individuálně. Nejinak je tou i u Jana Kalabišky, který individuálně trénuje mnohem déle. V přípravném zápase s Uničovem si poranil rameno a příprava, tak pro něj skončila, stejně jako začátek jarní části soutěže. O to více se těší na běžné tréninky.

"Už mi to leze na mozek a těším se až vyběhneme k normálnímu tréninku. Je to strašně stereotypní. Jedeme podle individuálního plánu, takže běhání a i nějaké to posilování," říká Kalabiška, který prozradil, že intenzita individuálních tréninků se mění.

"Intenzita se v průběhu karantény měnila. V první fázi jsme měli individuální trénink každý den - pondělí až pátek, a pak jsme měli volný víkend. Následně jsme měli trénink pouze dvakrát a teď je to vždy obden, takže trénink, den volna, trénink... Po tréninku nahrajeme data z hodinek do mobilu a pošleme trenérům k analýze," přibližuje celý proces Kalabiška, který se úspěšně zotavuje po zranění ramene.

"Ještě než začala karanténa, tak jsem již trénoval s mužstvem a odehrál modelové utkání. Měl jsem tam i nějaké dva pády a zatím to drží. Ještě cítím, že to není stoprocentně rozhýbané, ale věřím, že než se začne hrát, tak to budu v pohodě," pokračuje záložník Slovácka, který doma žádnou "ponorku" necítí.

"Já jsem se zranil už v přípravě, takže jsem nebyl ani s klukama v Turecku a trénoval jsem individuálně, takže už jsme si zvykli (úsměv). Ale upřímně, už se těším na kabinu a na klasické tréninky," přeje si a doufá, že se podaří soutěž dohrát.

"Já bych si přál, aby se to dohrálo, ale o tom musejí, s ohledem na všechny okolnosti, rozhodnout jiní. Myslím si, že by se nemusela zatracovat ani varianta odehrát alespoň základní část. Ale jak říkám, rozhodnou o tom ti nahoře," dodává Kalabiška.


Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
včera, 21:35
> všechna videa
FANSHOP
Propiska bílá

Propiska bílá
45 Kč

Štamprle sada 6 ks

Štamprle sada 6 ks
320 Kč

Vak na boty bílý

Vak na boty bílý
250 Kč

Toaletní taška Puma černá

Toaletní taška Puma černá
390 Kč

Šála bílomodrá

Šála bílomodrá
350 Kč

Tričko se znakem modré

Tričko se znakem modré
250 a 350 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
VIDEO: Tiskovka po zápase s Karvinou včera, 21:46
VIDEO: Tiskovka po zápase s Karvinou

Slovácko porazilo Karvinou 2:0 včera, 20:06
Slovácko porazilo Karvinou 2:0

VIDEO: Magazín a trénink před Karvinou včera, 06:32
VIDEO: Magazín a trénink před Karvinou

MK: Neměl jsem se nechat vyprovokovat pondělí, 01.06.2020 18:50
MK: Neměl jsem se nechat vyprovokovat

Výhra nemocnici a dětskému domovu neděle, 31.05.2020 14:27
Výhra nemocnici a dětskému domovu

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace