Kalabiška: Rameno drží a těším se na kabinu

úterý, 14.04.2020 18:29
Kalabiška: Rameno drží a těším se na kabinu
kalabiska180719.jpg

Liga je pozastavená a kvůli karanténě již několik týdnů trénují hráči individuálně. Nejinak je tou i u Jana Kalabišky, který individuálně trénuje mnohem déle. V přípravném zápase s Uničovem si poranil rameno a příprava, tak pro něj skončila, stejně jako začátek jarní části soutěže. O to více se těší na běžné tréninky.

"Už mi to leze na mozek a těším se až vyběhneme k normálnímu tréninku. Je to strašně stereotypní. Jedeme podle individuálního plánu, takže běhání a i nějaké to posilování," říká Kalabiška, který prozradil, že intenzita individuálních tréninků se mění.

"Intenzita se v průběhu karantény měnila. V první fázi jsme měli individuální trénink každý den - pondělí až pátek, a pak jsme měli volný víkend. Následně jsme měli trénink pouze dvakrát a teď je to vždy obden, takže trénink, den volna, trénink... Po tréninku nahrajeme data z hodinek do mobilu a pošleme trenérům k analýze," přibližuje celý proces Kalabiška, který se úspěšně zotavuje po zranění ramene.

"Ještě než začala karanténa, tak jsem již trénoval s mužstvem a odehrál modelové utkání. Měl jsem tam i nějaké dva pády a zatím to drží. Ještě cítím, že to není stoprocentně rozhýbané, ale věřím, že než se začne hrát, tak to budu v pohodě," pokračuje záložník Slovácka, který doma žádnou "ponorku" necítí.

"Já jsem se zranil už v přípravě, takže jsem nebyl ani s klukama v Turecku a trénoval jsem individuálně, takže už jsme si zvykli (úsměv). Ale upřímně, už se těším na kabinu a na klasické tréninky," přeje si a doufá, že se podaří soutěž dohrát.

"Já bych si přál, aby se to dohrálo, ale o tom musejí, s ohledem na všechny okolnosti, rozhodnout jiní. Myslím si, že by se nemusela zatracovat ani varianta odehrát alespoň základní část. Ale jak říkám, rozhodnou o tom ti nahoře," dodává Kalabiška.


Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
před 16 hodinami
> všechna videa
FANSHOP
Kšiltovka Slovácko bílá dětská

Kšiltovka Slovácko bílá dětská
299 Kč

Bermudy tmavě modré

Bermudy tmavě modré
450 Kč

Tričko polo Nike černo-modré

Tričko polo Nike černo-modré
790 Kč

Tričko Jeden kraj - jeden klub folklórní

Tričko Jeden kraj - jeden klub folklórní
290 a 390 Kč

Odznak Slovácko

Odznak Slovácko
49 Kč

Podložka pod myš

Podložka pod myš
99 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
VIDEO: Michal Kadlec po zápase se Slavií před 16 hodinami
VIDEO: Michal Kadlec po zápase se Slavií

VIDEO: Tiskovka po zápase se Slavií včera, 19:49
VIDEO: Tiskovka po zápase se Slavií

Slovácko podlehlo Slavii 2:3 včera, 17:51
Slovácko podlehlo Slavii 2:3

Statistiky a zajímavosti zápasů se Slavií včera, 11:34
Statistiky a zajímavosti zápasů se Slavií

Kalabiška: Na podcenění jsme moc vysoko pátek, 26.02.2021 21:12
Kalabiška: Na podcenění jsme moc vysoko

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace