Kalabiška: Rameno drží a těším se na kabinu

úterý, 14.04.2020 18:29
Kalabiška: Rameno drží a těším se na kabinu
kalabiska180719.jpg

Liga je pozastavená a kvůli karanténě již několik týdnů trénují hráči individuálně. Nejinak je tou i u Jana Kalabišky, který individuálně trénuje mnohem déle. V přípravném zápase s Uničovem si poranil rameno a příprava, tak pro něj skončila, stejně jako začátek jarní části soutěže. O to více se těší na běžné tréninky.

"Už mi to leze na mozek a těším se až vyběhneme k normálnímu tréninku. Je to strašně stereotypní. Jedeme podle individuálního plánu, takže běhání a i nějaké to posilování," říká Kalabiška, který prozradil, že intenzita individuálních tréninků se mění.

"Intenzita se v průběhu karantény měnila. V první fázi jsme měli individuální trénink každý den - pondělí až pátek, a pak jsme měli volný víkend. Následně jsme měli trénink pouze dvakrát a teď je to vždy obden, takže trénink, den volna, trénink... Po tréninku nahrajeme data z hodinek do mobilu a pošleme trenérům k analýze," přibližuje celý proces Kalabiška, který se úspěšně zotavuje po zranění ramene.

"Ještě než začala karanténa, tak jsem již trénoval s mužstvem a odehrál modelové utkání. Měl jsem tam i nějaké dva pády a zatím to drží. Ještě cítím, že to není stoprocentně rozhýbané, ale věřím, že než se začne hrát, tak to budu v pohodě," pokračuje záložník Slovácka, který doma žádnou "ponorku" necítí.

"Já jsem se zranil už v přípravě, takže jsem nebyl ani s klukama v Turecku a trénoval jsem individuálně, takže už jsme si zvykli (úsměv). Ale upřímně, už se těším na kabinu a na klasické tréninky," přeje si a doufá, že se podaří soutěž dohrát.

"Já bych si přál, aby se to dohrálo, ale o tom musejí, s ohledem na všechny okolnosti, rozhodnout jiní. Myslím si, že by se nemusela zatracovat ani varianta odehrát alespoň základní část. Ale jak říkám, rozhodnou o tom ti nahoře," dodává Kalabiška.


Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
včera, 10:35
> všechna videa
FANSHOP
Přívěšek - fotbalista

Přívěšek - fotbalista
79 Kč

Šála tkaná

Šála tkaná
350 Kč

Podsedák

Podsedák
330 Kč

Tepláky Puma tmavě modré

Tepláky Puma tmavě modré
1890 Kč

Hrnek Slovácko logo pruhy

Hrnek Slovácko logo pruhy
190 Kč

Tričko Slovácko šedé

Tričko Slovácko šedé
390 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
U11 zvítězila v KP mladších žáků před 3 hodinami
U11 zvítězila v KP mladších žáků

Pohár s Prostějovem v úterý 6. října včera, 10:55
Pohár s Prostějovem v úterý 6. října

VIDEO: Lukáš Sadílek po zápase na Slavii včera, 10:43
VIDEO: Lukáš Sadílek po zápase na Slavii

U14: První prohra v Hodoníně neděle, 27.09.2020 21:52
U14: První prohra v Hodoníně

U15: Remíza s Hodonínem neděle, 27.09.2020 15:37
U15: Remíza s Hodonínem

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace