Kalabiška: Rameno drží a těším se na kabinu

úterý, 14.04.2020 18:29
Kalabiška: Rameno drží a těším se na kabinu
kalabiska180719.jpg

Liga je pozastavená a kvůli karanténě již několik týdnů trénují hráči individuálně. Nejinak je tou i u Jana Kalabišky, který individuálně trénuje mnohem déle. V přípravném zápase s Uničovem si poranil rameno a příprava, tak pro něj skončila, stejně jako začátek jarní části soutěže. O to více se těší na běžné tréninky.

"Už mi to leze na mozek a těším se až vyběhneme k normálnímu tréninku. Je to strašně stereotypní. Jedeme podle individuálního plánu, takže běhání a i nějaké to posilování," říká Kalabiška, který prozradil, že intenzita individuálních tréninků se mění.

"Intenzita se v průběhu karantény měnila. V první fázi jsme měli individuální trénink každý den - pondělí až pátek, a pak jsme měli volný víkend. Následně jsme měli trénink pouze dvakrát a teď je to vždy obden, takže trénink, den volna, trénink... Po tréninku nahrajeme data z hodinek do mobilu a pošleme trenérům k analýze," přibližuje celý proces Kalabiška, který se úspěšně zotavuje po zranění ramene.

"Ještě než začala karanténa, tak jsem již trénoval s mužstvem a odehrál modelové utkání. Měl jsem tam i nějaké dva pády a zatím to drží. Ještě cítím, že to není stoprocentně rozhýbané, ale věřím, že než se začne hrát, tak to budu v pohodě," pokračuje záložník Slovácka, který doma žádnou "ponorku" necítí.

"Já jsem se zranil už v přípravě, takže jsem nebyl ani s klukama v Turecku a trénoval jsem individuálně, takže už jsme si zvykli (úsměv). Ale upřímně, už se těším na kabinu a na klasické tréninky," přeje si a doufá, že se podaří soutěž dohrát.

"Já bych si přál, aby se to dohrálo, ale o tom musejí, s ohledem na všechny okolnosti, rozhodnout jiní. Myslím si, že by se nemusela zatracovat ani varianta odehrát alespoň základní část. Ale jak říkám, rozhodnou o tom ti nahoře," dodává Kalabiška.


Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
pondělí, 07.06.2021 04:06
> všechna videa
FANSHOP
Placka Slovácko modrá

Placka Slovácko modrá
30 Kč

Klíčenka kovová

Klíčenka kovová
99 Kč

Hrnek Slovácko logo

Hrnek Slovácko logo
190 Kč

Multifunkční šátek

Multifunkční šátek
190 Kč

Kšiltovka Slovácko bílá dětská

Kšiltovka Slovácko bílá dětská
299 Kč

Dres replika NIKE bílý

Dres replika NIKE bílý
490 a 590 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
Tamara Morávková hráčkou Slovácka včera, 12:49
Tamara Morávková hráčkou Slovácka

Podpořte NF KRTEK a získejte dres Kadlece pondělí, 07.06.2021 16:00
Podpořte NF KRTEK a získejte dres Kadlece

Informace k letní přípravě A-TÝMU pondělí, 07.06.2021 10:20
Informace k letní přípravě A-TÝMU

Ženy nedaly šance a prohrály s Plzní neděle, 06.06.2021 22:00
Ženy nedaly šance a prohrály s Plzní

Po nejlepší sezóně vzhůru do pohárů! středa, 02.06.2021 10:09
Po nejlepší sezóně vzhůru do pohárů!

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace