Kliment: Snad jsem si již smůlu vybral

neděle, 19.07.2020 11:07
Kliment: Snad jsem si již smůlu vybral
kliment200720.jpg

Když Jan Kliment v zimě přicházel, tak doufal, že zdravotní potíže se mu již budou vyhýbat. Nakonec však musel léčit zraněné koleno a objevil se až v závěru zápasu na půdě Bohemians, kde nastřelil břevno. Nyní již naplno trénuje a věří, že smůlu se zraněními si již definitivně vybral.

„Samozřejmě jsem byl naštvaný a smutný, že nemohu hrát, ale nemohl jsem s tím nic dělat. Bohužel zranění k fotbalu patří a byla by blbost, kdybych šel přes bolest a třeba si v nejhorším případě ukončil kariéru,“říká Kliment, který začal přípravu dokonce ještě dříve, než A-mužstvo.

„Teď je všechno v pohodě a snad to tak bude i při větší zátěži, ale nyní se cítím dobře. Už jsem týden trénoval s juniorkou, abych začal pozvolna a tělo hned na začátku zbytečně nepřetěžoval. Hlavní je, aby to drželo. Nechci, aby to bylo jako poslední půlrok,“ pokračuje Kliment, který toho v jarní části soutěže nakonec moc nenahrál a připsal si na hřišti jen 105 minut.

„Těch minut jsem vinou zranění odehrál opravdu málo. V posledním zápase na půdě Bohemians jsem mohl pomoci týmu k postupu do finále skupiny o evropské poháry, ale bohužel gólman mou střelu vytěsnil jen na břevno,“ vzpomíná ještě na poslední utkání na půdě Bohemians 1905, kde nastoupil na posledních deset minut. Chuť znovu tvrdě pracovat mu rozhodně nechybí.

„Na začátku přípravy je každý natěšený a po dvou týdnech kondičního běhání nás to všechny zase přejde (úsměv). Chuť samozřejmě mám. Chci být dobře připravený, opět hrávat zápasy a podávat takové výkony, které by pomohly Slovácku,“ dodává jan Kliment.


Článek je přiřazen k hráči: Jan Kliment.

Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
před 8 hodinami
> všechna videa
FANSHOP
Klíčenka na krk FCS

Klíčenka na krk FCS
99 Kč

Štamprle sada 6 ks

Štamprle sada 6 ks
320 Kč

Tréninková mikina Puma modrá

Tréninková mikina Puma modrá
1390 Kč

Šála bílomodrá

Šála bílomodrá
350 Kč

Zimní čepice s bambulí

Zimní čepice s bambulí
350 Kč

Klíčenka kovová

Klíčenka kovová
99 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
Vít Nemrava: Konkurence je potřeba před 6 hodinami
Vít Nemrava: Konkurence je potřeba

Výměna permanentek odstartuje 12. srpna včera, 07:45
Výměna permanentek odstartuje 12. srpna

Slovácko veze ze Zlína bod za remízu 1:1 neděle, 09.08.2020 16:06
Slovácko veze ze Zlína bod za remízu 1:1

Slovácko podlehlo Mariboru 1:2 sobota, 08.08.2020 19:30
Slovácko podlehlo Mariboru 1:2

Utkání s Mariborem můžete sledovat živě sobota, 08.08.2020 16:00
Utkání s Mariborem můžete sledovat živě

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace