Kombinovaná sestava podlehla Karviné

sobota, 13. 7. 2013 20:47

Po páteční ligové generálce, nastoupil zbytek týmu k přípravnému utkání s Karvinou, která v zápase nakonec zvítězila 1:2.

První branka utkání padla ve 13. minutě a byli to hosté, kteří šli díky tvrdé střele Mišinského do vedení.

Po inkasované brance Slovácko přeci jen přidalo, ale dlouhé minuty tomu chyběla koncová přihrávka.

Vyrovnání na sebe nechalo čekat do 36. minuty. Michal trávník se svým centrem do vápna ještě neuspěl, ale o pár vteřin později s hranice vápna centroval Havlík a Václav Ondřejka střelou z malého vápna vyrovnal na 1:1.

Začátek druhé půle bylo Slovácko aktivnější a v 66. minutě už to vypadalo, že se Slovácko ujme vedení, když se po přihrávce Ondřejky dostal k zakončení Roman Haša. S jeho tvrdou střelou si však hostující gólman poradil.

A tak to byli nakonec hosté, kteří se v 78. minutě radovali z vedoucí branky, když se po přímém kopu prosadil hlavou Legeierský, 1:2.

1. FC Slovácko – MFK Karviná 1:2

FC Slovácko: HečaDaníček, Kubáň, Havlík, Jeleček, Franta, Biolek, Haša, Břečka, Ondřejka, Trávník

MFK Karviná: Paleček – Hofmann, Knotig, Vaněk, Vladavič, Tim, Hottek, Eismann, Mišinský, Jovanovič, Mikula

neděle, 13. 8. 2017 17:35

Daníček: Byli jsme dobře připravení včera, 20:00

U18 a U16: Ve Znojmě úspěšní napůl pondělí, 14. 8. 2017 07:23
U18 a U16: Ve Znojmě úspěšní napůl

U19 a U17: Se Zlínem jedna výhra a jedna prohra pondělí, 14. 8. 2017 07:20