Kordula: Před rokem to byl úplně jiný Baník

pátek, 27. 7. 2018 13:30
Kordula: Před rokem to byl úplně jiný Baník
kordula190418.jpg

Již zítra úderem 17:00 hod. vypukne na fotbalovém stadionu v Uherském Hradišti druhé ligové kolo ve kterém Slovácko přivítá ostravský Baník. Zatímco Slovácko v prvním zápase sezony Slovácko prohrálo na půdě Bohemians 1905, tak Baník v domácím prostředí porazil Jablonec 1:0.

„Baník se prezentuje tím, co chtěl trenér Páník i po Zlínu. Hraje to každé mužstvo, které trénuje. Výkon mužstva je umocněný hrou Baroše na hrotu útoku, který je nepříjemný, až jsou některé jeho zákroky na obránce za hranicí. Bude důležité, jaký metr rozhodčí zvolí. Věřím, že rozhodčí zvolí férové posuzování soubojů našich obránců s ním. Ale samozřejmě Milan má obrovskou kvalitu a zkušenosti a já jako trenér bych takového hráče chtěl mít v týmu. Klobouk dolů, jak se za svůj klub rve, jak dokáže ovlivnit výkon celého týmu a strhnout jej,“ říká trenér Slovácka Michal Kordula, který si je vědom, že Slovácko čeká úplně jiný Baník, než v minulé sezoně, kdy Slovácko zvítězilo 5:2.

„Vloni tam byl Radim Kučera, takže to byl skutečně jiný Baník. Na dobře organizovanou defenzívu platí vždycky, rychlost pohybu, dobré výměny místa, být dominantní na míči a mít dobře zabezpečenou obrannou fázi, pro jejich protiútok. Samozřejmě pak pohlídat standardní situace, které má Baník hodně nepříjemné,“ vyjmenovává možnosti a rizika trenér Slovácka. 

Stejně jako v zimní přestávce i nyní před startem sezony Baník přivedl několik nových hráčů.

„Oproti zimní přestávce v kádru Baníku nebylo možná tolik změn, ale ten kádr je velmi kvalitní. Před zápasem s Jabloncem ještě na poslední chvíli přivedli Jánoše. Určitě kvalitou týmu patří Baník k tomu lepšímu, co česká liga nabízí,“ pokračuje Kordula, který nemůže počítat s Tomášem Zajicem  a Josefem Divíškem.

„Tomáš Zajíc začíná trénovat s námi trenéry a pomalu se zapojuje do tréninku týmu. Individuální trénink má rovněž Josef Divíšek. Jinak je tým zdravotně v pořádku,“ dodává Kordula.


Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
úterý, 17. 9. 2019 19:13
> všechna videa
FANSHOP
Bermudy tmavě modré

Bermudy tmavě modré
450 Kč

Dupačky dětské

Dupačky dětské
420 Kč

Dres replika NIKE bílý

Dres replika NIKE bílý
490 a 590 Kč

Šála Slovácké peklo

Šála Slovácké peklo
350 Kč

Dres replika Puma White

Dres replika Puma White
790 a 990 Kč

Štamprle sada 6 ks

Štamprle sada 6 ks
320 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
Otevřený trénink přilákal desítky dětí včera, 10:36
Otevřený trénink přilákal desítky dětí

Dorost zvítězil na Spartě pondělí, 16. 9. 2019 15:44
Dorost zvítězil na Spartě

Juniorka remizovala s Otrokovicemi pondělí, 16. 9. 2019 13:43
Juniorka remizovala s Otrokovicemi

V úterý 17.9. Otevřený trénink přípravek pondělí, 16. 9. 2019 10:13
V úterý 17.9. Otevřený trénink přípravek

Porcal: Čekal jsem na to pětadvacet let pondělí, 16. 9. 2019 08:58
Porcal: Čekal jsem na to pětadvacet let

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace