Kordula: Před rokem to byl úplně jiný Baník

pátek, 27. 7. 2018 13:30
Kordula: Před rokem to byl úplně jiný Baník
kordula190418.jpg

Již zítra úderem 17:00 hod. vypukne na fotbalovém stadionu v Uherském Hradišti druhé ligové kolo ve kterém Slovácko přivítá ostravský Baník. Zatímco Slovácko v prvním zápase sezony Slovácko prohrálo na půdě Bohemians 1905, tak Baník v domácím prostředí porazil Jablonec 1:0.

„Baník se prezentuje tím, co chtěl trenér Páník i po Zlínu. Hraje to každé mužstvo, které trénuje. Výkon mužstva je umocněný hrou Baroše na hrotu útoku, který je nepříjemný, až jsou některé jeho zákroky na obránce za hranicí. Bude důležité, jaký metr rozhodčí zvolí. Věřím, že rozhodčí zvolí férové posuzování soubojů našich obránců s ním. Ale samozřejmě Milan má obrovskou kvalitu a zkušenosti a já jako trenér bych takového hráče chtěl mít v týmu. Klobouk dolů, jak se za svůj klub rve, jak dokáže ovlivnit výkon celého týmu a strhnout jej,“ říká trenér Slovácka Michal Kordula, který si je vědom, že Slovácko čeká úplně jiný Baník, než v minulé sezoně, kdy Slovácko zvítězilo 5:2.

„Vloni tam byl Radim Kučera, takže to byl skutečně jiný Baník. Na dobře organizovanou defenzívu platí vždycky, rychlost pohybu, dobré výměny místa, být dominantní na míči a mít dobře zabezpečenou obrannou fázi, pro jejich protiútok. Samozřejmě pak pohlídat standardní situace, které má Baník hodně nepříjemné,“ vyjmenovává možnosti a rizika trenér Slovácka. 

Stejně jako v zimní přestávce i nyní před startem sezony Baník přivedl několik nových hráčů.

„Oproti zimní přestávce v kádru Baníku nebylo možná tolik změn, ale ten kádr je velmi kvalitní. Před zápasem s Jabloncem ještě na poslední chvíli přivedli Jánoše. Určitě kvalitou týmu patří Baník k tomu lepšímu, co česká liga nabízí,“ pokračuje Kordula, který nemůže počítat s Tomášem Zajicem  a Josefem Divíškem.

„Tomáš Zajíc začíná trénovat s námi trenéry a pomalu se zapojuje do tréninku týmu. Individuální trénink má rovněž Josef Divíšek. Jinak je tým zdravotně v pořádku,“ dodává Kordula.


Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
neděle, 17. 2. 2019 05:44
> všechna videa
FANSHOP
Otvírák

Otvírák
40 Kč

Klíčenka na krk FCS

Klíčenka na krk FCS
99 Kč

Hrnek Slovácko vánoční edice

Hrnek Slovácko vánoční edice
190 Kč

Kšiltovka Nike bílá

Kšiltovka Nike bílá
390 Kč

Náramek modrobílý

Náramek modrobílý
40 Kč

Hrnek jeden kraj - jeden klub

Hrnek jeden kraj - jeden klub
150 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
FOTO: Výhra nad Karvinou ve fotografiích před 2 hodinami
FOTO: Výhra nad Karvinou ve fotografiích

Juniorka na úvod jara prohrála v Brně neděle, 17. 2. 2019 15:25
Juniorka na úvod jara prohrála v Brně

VIDEO: Oslavy a ohlasy po Karviné neděle, 17. 2. 2019 15:21
VIDEO: Oslavy a ohlasy po Karviné

Daníček: Všichni musí vědět, co mají hrát sobota, 16. 2. 2019 22:48
Daníček: Všichni musí vědět, co mají hrát

VIDEO: Tiskovka po zápase s Karvinou sobota, 16. 2. 2019 18:33
VIDEO: Tiskovka po zápase s Karvinou

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace